24 Nisan 2024 Çarşamba

Ankara Gezegen Saatleri

Günlerden: Çarşamba
Şimdi Saat: 03:50
Ankara Güneş Doğuş Saati: 05:56
Ankara Güneş Batış Saati: 19:39
Gündüz saati: 68.583333333333 dakika
Gece saati: 51.416666666667 dakika

Satürn Saati: Bu gün Ankara ilinde saat 19:39 ile 20:30 arasında, Satürn Gezegeni hakim olacak. Bu saat ağır ve zor bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Bu saatin ağırlığını kolaylıkla hissedebilirsiniz. Bu saatte ortada hiç bir sebep yokken insanların içi sıkılır. Bir karamsarlık çöker. Bir işin başlangıcının bu saate denk gelmesi, o işin işleyişinde pek çok zorluk ve engelin gündeme gelmesine sebep olur. Aslında kolay olduğu halde, bir türlü bitirilemeyen işler, genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Bu saat yolculuğa çıkmak içinde son derece ters bir saattir. Bu saatte çıkılan yolculuklar çok sıkıntılı geçer ve bir türlü bitmek bilmez. Bu saat ticaret yapmak içinde son derece kötü bir saattir. Bu saatte yapılan alış verişlerden kar etmek imkansız gibidir. Satın alıp ta, sonradan keşke almasaydım denilen şeyler genellikle bu saatte alınmış şeylerdir.

Jüpiter Saati: Bu gün Ankara ilinde saat 20:30 ile 21:21 arasında, Jüpiter Gezegeni hakim olacak. Bu saat son derece hayırlı ve pek çok konuda faydalı bir saattir. Bu saat insanlara sevinç, mutluluk ve huzur verici bir saattir. Çok sıkıntılı süreçlerde dahi insanı rahatlatıcı bir etkisi vardır. Eğer tasarladığınız işlerin işleyişi ile alakalı endişeleriniz varsa, o işe muhakkak bu saatte başlamanızı öneriyorum. Sanki gizli bir elin size yardım ettiğini hissedersiniz. Ters giden her şeyi düzene sokma girişimlerinizi de yine bu saate denk getirebilirsiniz. Bir toplantı yapacaksanız bu saate denk getirin. Ticari bir girişimde bulunacaksanız yine bu saate denk getirerek büyük faydasını görebilirsiniz. Zira bu saat ticari konularda en faydalı saattir.

Mars Saati: Bu gün Ankara ilinde saat 21:21 ile 22:13 arasında, Mars Gezegeni hakim olacak. Mars gezegeni şiddet içeren bir özelliktedir. Tartışma, anlaşmazlık ve kavgalar hep bu saatte çıkar. Bu saatte yapılan girişimler çoğunlukla tersi istikametinde gelişir. Büyük hayallerle girilip, zararla çıkılan işler genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Önemli işlerinizin başlangıcını bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Düzgün giden işlerin bozulduğu, durduk yere tersine döndüğü, sebepsiz yere anlaşmazlıkları çıktığı işler, genellikle bu saatlerde başlanmış işlerdir. Bu saat insanların zulmani yönünü tetikler. Aksilikleri ve terslikleri çeker.

Güneş Saati: Bu gün Ankara ilinde saat 22:13 ile 23:4 arasında, Güneş Saati hakim olacak. Bu saatte insanların kendilerine olan güvenleri zirveye çıkar. Ortaklıkların kurulması, yeni başlangıçların yapılması için mükemmel bir saattir. Nikah, düğün işleri için de harika bir saattir. Bu saatte yapılan işler genellikle olumlu neticelenir. Bu saat özellikle büyüklerden bir şeyler istemek için çok ideal bir saattir. Dileklerin kabul edildiği, lütuflara mazhar olunan bir saattir. Her hangi bir konuda bu saatte bir müracaat yapılacak olursa, büyük ihtimalle olumlu sonuçlanır. Bu saat, sık sık trafik kazalarının yaşandığı bir saattir. Bu saatte özgüven tetiklendiği için trafikte emniyet kurallarına yeterince dikkat edilmez.

Venüs Saati: Bu gün Ankara ilinde saat 23:4 ile 23:56 arasında, Venüs Gezegeni hakim olacak. Bu saat aşk, eğlence ve sanat saatidir. İnsanların kalplerini yumuşatan, rahatlık ve mutluluk veren bir özelliği vardır. Herkesin romantik yönünü açığa çıkarır. Bu saatte özellikle eşler arasında muhabbet artar. Ayrılık yaşayanların, tekrar birleşmek için bu saat sınırları içerisinde girişimde bulunmalarını öneriyorum. İlanı aşk için de mükemmel bir saattir. Her türlü sanatsal yönü olan işe bu saatte başlamak faydalıdır. Toplantıların, düğünlerin, eğlencelerin bu saate denk getirilmesi çok iyi olur. Herkesin bir birini daha iyi anladığı, her olayın güzel yönlerinin ortaya çıktığı mükemmel bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmekle büyük fayda görebilirsiniz.

Merkür Saati: Bu gün Ankara ilinde saat 23:56 ile 24:47 arasında, Merkür Gezegeni hakim olacak. Zeka gerektiren her işi bu saatte yapabilirsiniz. İçinden çıkamadığınız, akıl erdiremediğiniz işleri bu saatte mütalaa ederseniz çok faydasını görürsünüz. Bu saat, algılamanın doruğa çıktığı bir saattir. Olayların hiç aklınıza gelmeyen taraflarını görebilirsiniz bu saatte. Özellikle öğrencilerin en önemli saatidir bu saat. En zor problemler bu saatte çözülür. Özellikle iletişim konusunda problem yaşıyorsanız bu saati deneyin. Bu saatte bir türlü yapamadığınız konuşmayı yapabilirsiniz. Bu saat etkileyici bir hitabet ve yazma gücü verir. El becerisi gerektiren işlerde de başarı veren bir saattir.

Ay Saati: Bu gün Ankara ilinde 24:47 ile 1:38 arasında, Ay Saati hakim olacak. Bu saat son derece yüksek enerji veren bir saattir. Bu saat her işe sürat kazandırır. Bitmesi zor olan işlere bu saat aralığında başlamanızı öneririm. Nasıl bittiğini bile anlayamazsınız. Yolculuklara da bu saatte başlamak çok iyidir. Hem rahat, hem de çabuk geçer. Bu saatte gönderilen postalarda hızlı bir şekilde yerine ulaşır. Çiçek veya ağaç dikmek için de son derece uygun bir saattir. Ticaret için de uygun bir saattir.

Satürn Saati: Bu gün Ankara ilinde saat 1:38 ile 2:30 arasında, ikinci kez Satürn Gezegeni hakim olacak. Bu saat ağır ve zor bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Bu saatin ağırlığını kolaylıkla hissedebilirsiniz. Bu saatte ortada hiç bir sebep yokken insanların içi sıkılır. Bir karamsarlık çöker. Bir işin başlangıcının bu saate denk gelmesi, o işin işleyişinde pek çok zorluk ve engelin gündeme gelmesine sebep olur. Aslında kolay olduğu halde, bir türlü bitirilemeyen işler, genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Bu saat yolculuğa çıkmak içinde son derece ters bir saattir. Bu saatte çıkılan yolculuklar çok sıkıntılı geçer ve bir türlü bitmek bilmez. Bu saat ticaret yapmak içinde son derece kötü bir saattir. Bu saatte yapılan alış verişlerden kar etmek imkansız gibidir. Satın alıp ta, sonradan keşke almasaydım denilen şeyler genellikle bu saatte alınmış şeylerdir.

Jüpiter Saati: Bu gün Ankara ilinde saat 2:30 ile 3:21 arasında, Jüpiter Gezegeni hakim olacak. Bu saat son derece hayırlı ve pek çok konuda faydalı bir saattir. Bu saat insanlara sevinç, mutluluk ve huzur verici bir saattir. Çok sıkıntılı süreçlerde dahi insanı rahatlatıcı bir etkisi vardır. Eğer tasarladığınız işlerin işleyişi ile alakalı endişeleriniz varsa, o işe muhakkak bu saatte başlamanızı öneriyorum. Sanki gizli bir elin size yardım ettiğini hissedersiniz. Ters giden her şeyi düzene sokma girişimlerinizi de yine bu saate denk getirebilirsiniz. Bir toplantı yapacaksanız bu saate denk getirin. Ticari bir girişimde bulunacaksanız yine bu saate denk getirerek büyük faydasını görebilirsiniz. Zira bu saat ticari konularda en faydalı saattir.

Mars Saati: Bu gün Ankara ilinde saat 3:21 ile 4:13 arasında, Mars Gezegeni hakim olacak. Mars gezegeni şiddet içeren bir özelliktedir. Tartışma, anlaşmazlık ve kavgalar hep bu saatte çıkar. Bu saatte yapılan girişimler çoğunlukla tersi istikametinde gelişir. Büyük hayallerle girilip, zararla çıkılan işler genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Önemli işlerinizin başlangıcını bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Düzgün giden işlerin bozulduğu, durduk yere tersine döndüğü, sebepsiz yere anlaşmazlıkları çıktığı işler, genellikle bu saatlerde başlanmış işlerdir. Bu saat insanların zulmani yönünü tetikler. Aksilikleri ve terslikleri çeker.

Güneş Saati: Bu gün Ankara ilinde saat 4:13 ile 5:4 arasında, Güneş Saati hakim olacak. Bu saatte insanların kendilerine olan güvenleri zirveye çıkar. Ortaklıkların kurulması, yeni başlangıçların yapılması için mükemmel bir saattir. Nikah, düğün işleri için de harika bir saattir. Bu saatte yapılan işler genellikle olumlu neticelenir. Bu saat özellikle büyüklerden bir şeyler istemek için çok ideal bir saattir. Dileklerin kabul edildiği, lütuflara mazhar olunan bir saattir. Her hangi bir konuda bu saatte bir müracaat yapılacak olursa, büyük ihtimalle olumlu sonuçlanır. Bu saat, sık sık trafik kazalarının yaşandığı bir saattir. Bu saatte özgüven tetiklendiği için trafikte emniyet kurallarına yeterince dikkat edilmez.

Venüs Saati: Bu gün Ankara ilinde saat 5:4 ile 5:56 arasında, Venüs Gezegeni hakim olacak. Bu saat aşk, eğlence ve sanat saatidir. İnsanların kalplerini yumuşatan, rahatlık ve mutluluk veren bir özelliği vardır. Herkesin romantik yönünü açığa çıkarır. Bu saatte özellikle eşler arasında muhabbet artar. Ayrılık yaşayanların, tekrar birleşmek için bu saat sınırları içerisinde girişimde bulunmalarını öneriyorum. İlanı aşk için de mükemmel bir saattir. Her türlü sanatsal yönü olan işe bu saatte başlamak faydalıdır. Toplantıların, düğünlerin, eğlencelerin bu saate denk getirilmesi çok iyi olur. Herkesin bir birini daha iyi anladığı, her olayın güzel yönlerinin ortaya çıktığı mükemmel bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmekle büyük fayda görebilirsiniz.

Şimdi, Ankara için MARS Saati
Mars saati hangi işler için uygundur?
Ocak ayı, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık
(1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20
21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31)
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   
25 Yorum | Tüm Yorumlar
Yorumcu Hülya
Merhabalar Esma okuma gün ve saat hangi vakit iyi burca göre esma çalışması oluyor mu çalışmanız var mı
06.04.2024
Yorumcu Cenk
Sayfanız çok güzel dün bir kesintiye uğradı. Üzüldüm. Çalışıyor şükür. Elinize sağlık
11.12.2023
Yorumcu Betül
Yeni keşfettim. Çok yararlı bir hizmet, ücretsiz olmasını ayrıca çok takdir ettim. Emeği geçenlerin eline sağlık. Bundan böyle her gün ziyaret edeceğim.
27.05.2023
Yorumcu Ay
Hergün çeşitli saatlerde giriyorum, umarım bilgiler dorudur :))
30.03.2023
Yorumcu Güneş
Hergun bu sayfaya giriyorum.acaba günlük tıklanma istatistiği varmi admin görebiliyor mu ki? Benim gibi günlük tıklayan cok kisi vardır diye düşünüyorum
23.03.2023
Yorumcu Hakkı K.
Bu saatler Keçiören içinde geçerli mi? Yoksa sadece merkez için midir?
03.03.2023
Yorumcu ?
birini ikna etmek için hangi saatleri kullanmalı
31.12.2020
Yorumcu Arzu
Ankara için yarın 15.30 ne saatidir aceba
07.09.2020
Yorumcu admin
Seher hanım, 00.47 olarak geçiyor.
02.06.2020
Yorumcu seher
24:47 yazıyor mesela saat olarak ne demek bu
02.06.2020
Yorumcu Kamile
Saat el esmaul husna diye bir site vardı anlık gösteriyordu ama ne olduysa o site artık yok
03.05.2020
Yorumcu admin
Mayna, maalesef sadece günlük saatler gösteriliyor.
28.03.2020
Yorumcu Mayna
Ertesi günü planlamak istiyorum ama devamını göremiyorum. Bir sonraki günün bilgilerini nasıl edinebiliriz? Bilgi için şimdiden teşekkürler ????
27.03.2020
Yorumcu Deniz
Tesekkur ederim geri donusunuz icin.
28.02.2020
Yorumcu admin
Deniz, saat:dakika yani 01.02 ile 02.06 gibi
26.02.2020
Yorumcu Deniz
Ay Saati: Bu gün Ankara ilinde 1:2 ile 2:6 arasında, Ay Saati hakim olacak. 26 subat icin bu. Saaatleri anlamadim 2:6 nedir 1:2 nedir? Nolur cevap verin
26.02.2020
Yorumcu admin
Kadir bey, içiniz rahat edebilir saatler güncel. Yine de aklınıza takılıyorsa güneş doğuş ve batış saatlerinden teyit edebilirsiniz.
15.01.2020
Yorumcu Kadir
Gerçekten güncelmi saaat ler mesela venüs saatin de ya vedudul kavmil cami esması çekecem amelimboşa gitmesin hocam
15.01.2020
Yorumcu admin
Mustafa bey, akşam saati Merkür saatiyle başlayacak 17.30 itibarıyla.
23.11.2019
Yorumcu mustafa
bugün akşam ezanından sonraki ilk gezegen saati kaçtır
23.11.2019
Yorumcu admin
Ebru hanım, haklısınız bazı kaynaklarda 23 Ekim geçiyor ancak genel olarak 24 Ekim kabul ediliyor.
15.11.2019
Yorumcu Ebru
Akrep burcunu 24 ekimden almışsınız 23 Ekim olması gerekmezmi
15.11.2019
Yorumcu ebrar
Allah razı olsun hep burdan takıp edıyorum
19.04.2019
Yorumcu Güneş
Kac yildir hep burdan bakiyorum Allah razi olsun
29.03.2019
Yorumcu hakan
ben aslan burcuyum burcumla ilgili bir esma zikri çekmek istiyorum güneş saatlerini buradan takip edeceğim teşekkürler
26.03.2019
 • Koç 21 Mart - 20 Nisan
 • Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs
 • İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran
 • Yengeç 22 Haz - 22 Tem
 • Aslan 23 Temmuz - 23 Ağustos
 • Başak 24 Ağustos - 22 Eylül
 • Terazi 23 Eylül - 23 Ekim
 • Akrep 24 Ekim - 22 Kasım
 • Yay 23 Kasım - 21 Aralık
 • Oğlak 22 Aralık - 20 Ocak
 • Kova 21 Ocak - 18 Şubat
 • Balık 19 Şubat - 20 Mart