24 Nisan 2024 Çarşamba

Antalya Gezegen Saatleri

Günlerden: Çarşamba
Şimdi Saat: 03:18
Antalya Güneş Doğuş Saati: 06:07
Antalya Güneş Batış Saati: 19:40
Gündüz saati: 67.75 dakika
Gece saati: 52.25 dakika

Satürn Saati: Bu gün Antalya ilinde saat 19:40 ile 20:32 arasında, Satürn Gezegeni hakim olacak. Bu saat ağır ve zor bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Bu saatin ağırlığını kolaylıkla hissedebilirsiniz. Bu saatte ortada hiç bir sebep yokken insanların içi sıkılır. Bir karamsarlık çöker. Bir işin başlangıcının bu saate denk gelmesi, o işin işleyişinde pek çok zorluk ve engelin gündeme gelmesine sebep olur. Aslında kolay olduğu halde, bir türlü bitirilemeyen işler, genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Bu saat yolculuğa çıkmak içinde son derece ters bir saattir. Bu saatte çıkılan yolculuklar çok sıkıntılı geçer ve bir türlü bitmek bilmez. Bu saat ticaret yapmak içinde son derece kötü bir saattir. Bu saatte yapılan alış verişlerden kar etmek imkansız gibidir. Satın alıp ta, sonradan keşke almasaydım denilen şeyler genellikle bu saatte alınmış şeylerdir.

Jüpiter Saati: Bu gün Antalya ilinde saat 20:32 ile 21:24 arasında, Jüpiter Gezegeni hakim olacak. Bu saat son derece hayırlı ve pek çok konuda faydalı bir saattir. Bu saat insanlara sevinç, mutluluk ve huzur verici bir saattir. Çok sıkıntılı süreçlerde dahi insanı rahatlatıcı bir etkisi vardır. Eğer tasarladığınız işlerin işleyişi ile alakalı endişeleriniz varsa, o işe muhakkak bu saatte başlamanızı öneriyorum. Sanki gizli bir elin size yardım ettiğini hissedersiniz. Ters giden her şeyi düzene sokma girişimlerinizi de yine bu saate denk getirebilirsiniz. Bir toplantı yapacaksanız bu saate denk getirin. Ticari bir girişimde bulunacaksanız yine bu saate denk getirerek büyük faydasını görebilirsiniz. Zira bu saat ticari konularda en faydalı saattir.

Mars Saati: Bu gün Antalya ilinde saat 21:24 ile 22:16 arasında, Mars Gezegeni hakim olacak. Mars gezegeni şiddet içeren bir özelliktedir. Tartışma, anlaşmazlık ve kavgalar hep bu saatte çıkar. Bu saatte yapılan girişimler çoğunlukla tersi istikametinde gelişir. Büyük hayallerle girilip, zararla çıkılan işler genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Önemli işlerinizin başlangıcını bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Düzgün giden işlerin bozulduğu, durduk yere tersine döndüğü, sebepsiz yere anlaşmazlıkları çıktığı işler, genellikle bu saatlerde başlanmış işlerdir. Bu saat insanların zulmani yönünü tetikler. Aksilikleri ve terslikleri çeker.

Güneş Saati: Bu gün Antalya ilinde saat 22:16 ile 23:9 arasında, Güneş Saati hakim olacak. Bu saatte insanların kendilerine olan güvenleri zirveye çıkar. Ortaklıkların kurulması, yeni başlangıçların yapılması için mükemmel bir saattir. Nikah, düğün işleri için de harika bir saattir. Bu saatte yapılan işler genellikle olumlu neticelenir. Bu saat özellikle büyüklerden bir şeyler istemek için çok ideal bir saattir. Dileklerin kabul edildiği, lütuflara mazhar olunan bir saattir. Her hangi bir konuda bu saatte bir müracaat yapılacak olursa, büyük ihtimalle olumlu sonuçlanır. Bu saat, sık sık trafik kazalarının yaşandığı bir saattir. Bu saatte özgüven tetiklendiği için trafikte emniyet kurallarına yeterince dikkat edilmez.

Venüs Saati: Bu gün Antalya ilinde saat 23:9 ile 24:1 arasında, Venüs Gezegeni hakim olacak. Bu saat aşk, eğlence ve sanat saatidir. İnsanların kalplerini yumuşatan, rahatlık ve mutluluk veren bir özelliği vardır. Herkesin romantik yönünü açığa çıkarır. Bu saatte özellikle eşler arasında muhabbet artar. Ayrılık yaşayanların, tekrar birleşmek için bu saat sınırları içerisinde girişimde bulunmalarını öneriyorum. İlanı aşk için de mükemmel bir saattir. Her türlü sanatsal yönü olan işe bu saatte başlamak faydalıdır. Toplantıların, düğünlerin, eğlencelerin bu saate denk getirilmesi çok iyi olur. Herkesin bir birini daha iyi anladığı, her olayın güzel yönlerinin ortaya çıktığı mükemmel bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmekle büyük fayda görebilirsiniz.

Merkür Saati: Bu gün Antalya ilinde saat 24:1 ile 24:53 arasında, Merkür Gezegeni hakim olacak. Zeka gerektiren her işi bu saatte yapabilirsiniz. İçinden çıkamadığınız, akıl erdiremediğiniz işleri bu saatte mütalaa ederseniz çok faydasını görürsünüz. Bu saat, algılamanın doruğa çıktığı bir saattir. Olayların hiç aklınıza gelmeyen taraflarını görebilirsiniz bu saatte. Özellikle öğrencilerin en önemli saatidir bu saat. En zor problemler bu saatte çözülür. Özellikle iletişim konusunda problem yaşıyorsanız bu saati deneyin. Bu saatte bir türlü yapamadığınız konuşmayı yapabilirsiniz. Bu saat etkileyici bir hitabet ve yazma gücü verir. El becerisi gerektiren işlerde de başarı veren bir saattir.

Ay Saati: Bu gün Antalya ilinde 24:53 ile 1:45 arasında, Ay Saati hakim olacak. Bu saat son derece yüksek enerji veren bir saattir. Bu saat her işe sürat kazandırır. Bitmesi zor olan işlere bu saat aralığında başlamanızı öneririm. Nasıl bittiğini bile anlayamazsınız. Yolculuklara da bu saatte başlamak çok iyidir. Hem rahat, hem de çabuk geçer. Bu saatte gönderilen postalarda hızlı bir şekilde yerine ulaşır. Çiçek veya ağaç dikmek için de son derece uygun bir saattir. Ticaret için de uygun bir saattir.

Satürn Saati: Bu gün Antalya ilinde saat 1:45 ile 2:38 arasında, ikinci kez Satürn Gezegeni hakim olacak. Bu saat ağır ve zor bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Bu saatin ağırlığını kolaylıkla hissedebilirsiniz. Bu saatte ortada hiç bir sebep yokken insanların içi sıkılır. Bir karamsarlık çöker. Bir işin başlangıcının bu saate denk gelmesi, o işin işleyişinde pek çok zorluk ve engelin gündeme gelmesine sebep olur. Aslında kolay olduğu halde, bir türlü bitirilemeyen işler, genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Bu saat yolculuğa çıkmak içinde son derece ters bir saattir. Bu saatte çıkılan yolculuklar çok sıkıntılı geçer ve bir türlü bitmek bilmez. Bu saat ticaret yapmak içinde son derece kötü bir saattir. Bu saatte yapılan alış verişlerden kar etmek imkansız gibidir. Satın alıp ta, sonradan keşke almasaydım denilen şeyler genellikle bu saatte alınmış şeylerdir.

Jüpiter Saati: Bu gün Antalya ilinde saat 2:38 ile 3:30 arasında, Jüpiter Gezegeni hakim olacak. Bu saat son derece hayırlı ve pek çok konuda faydalı bir saattir. Bu saat insanlara sevinç, mutluluk ve huzur verici bir saattir. Çok sıkıntılı süreçlerde dahi insanı rahatlatıcı bir etkisi vardır. Eğer tasarladığınız işlerin işleyişi ile alakalı endişeleriniz varsa, o işe muhakkak bu saatte başlamanızı öneriyorum. Sanki gizli bir elin size yardım ettiğini hissedersiniz. Ters giden her şeyi düzene sokma girişimlerinizi de yine bu saate denk getirebilirsiniz. Bir toplantı yapacaksanız bu saate denk getirin. Ticari bir girişimde bulunacaksanız yine bu saate denk getirerek büyük faydasını görebilirsiniz. Zira bu saat ticari konularda en faydalı saattir.

Mars Saati: Bu gün Antalya ilinde saat 3:30 ile 4:22 arasında, Mars Gezegeni hakim olacak. Mars gezegeni şiddet içeren bir özelliktedir. Tartışma, anlaşmazlık ve kavgalar hep bu saatte çıkar. Bu saatte yapılan girişimler çoğunlukla tersi istikametinde gelişir. Büyük hayallerle girilip, zararla çıkılan işler genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Önemli işlerinizin başlangıcını bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Düzgün giden işlerin bozulduğu, durduk yere tersine döndüğü, sebepsiz yere anlaşmazlıkları çıktığı işler, genellikle bu saatlerde başlanmış işlerdir. Bu saat insanların zulmani yönünü tetikler. Aksilikleri ve terslikleri çeker.

Güneş Saati: Bu gün Antalya ilinde saat 4:22 ile 5:14 arasında, Güneş Saati hakim olacak. Bu saatte insanların kendilerine olan güvenleri zirveye çıkar. Ortaklıkların kurulması, yeni başlangıçların yapılması için mükemmel bir saattir. Nikah, düğün işleri için de harika bir saattir. Bu saatte yapılan işler genellikle olumlu neticelenir. Bu saat özellikle büyüklerden bir şeyler istemek için çok ideal bir saattir. Dileklerin kabul edildiği, lütuflara mazhar olunan bir saattir. Her hangi bir konuda bu saatte bir müracaat yapılacak olursa, büyük ihtimalle olumlu sonuçlanır. Bu saat, sık sık trafik kazalarının yaşandığı bir saattir. Bu saatte özgüven tetiklendiği için trafikte emniyet kurallarına yeterince dikkat edilmez.

Venüs Saati: Bu gün Antalya ilinde saat 5:14 ile 6:7 arasında, Venüs Gezegeni hakim olacak. Bu saat aşk, eğlence ve sanat saatidir. İnsanların kalplerini yumuşatan, rahatlık ve mutluluk veren bir özelliği vardır. Herkesin romantik yönünü açığa çıkarır. Bu saatte özellikle eşler arasında muhabbet artar. Ayrılık yaşayanların, tekrar birleşmek için bu saat sınırları içerisinde girişimde bulunmalarını öneriyorum. İlanı aşk için de mükemmel bir saattir. Her türlü sanatsal yönü olan işe bu saatte başlamak faydalıdır. Toplantıların, düğünlerin, eğlencelerin bu saate denk getirilmesi çok iyi olur. Herkesin bir birini daha iyi anladığı, her olayın güzel yönlerinin ortaya çıktığı mükemmel bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmekle büyük fayda görebilirsiniz.

Ocak ayı, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık
(1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20
21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31)
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   
22 Yorum | Tüm Yorumlar
Yorumcu Dilek Yılmaz
Çok teşekkür ediyorum. Yeni bilgilerle doluyor bilgi dağarcımız daha ne mucizevi vakitler saatler ve zaman dilimleri var.
06.01.2023
Yorumcu Cihan Kahraman
Ben gezegen saati nedir bilmiyordum, öylesine baktım, teşekkürler güzel açıklamalarınız için
05.11.2022
Yorumcu Aden
Saat 17:9 yazmışsınız 17:09 mu anlamalıyız?
10.01.2022
Yorumcu Sinem
Bari akşamki yani şuan 4.30 da görünen deil akşam vakti olacak olan jüpiter saatini söyleseniz sadece ona göre çalışma yapıyorum da bugün önemli benim için ?
02.10.2020
Yorumcu admin
Şu an için mobil uygulamamız yok.
02.10.2020
Yorumcu Sinem
Selam. Acaba app storeda uygulamanız var mı ? Böyle zor oluyor da..
02.10.2020
Yorumcu admin
Saatler günlük olarak değişiyor. Zühre: Venüs saati.
24.08.2020
Yorumcu Mine
Jüpiter saatleri her gün değişiyormu
23.08.2020
Yorumcu Sinm
Zühre saati hangisidir acaba ? Vedud esması hem zühre hem ay saati diye geçiyor iki farklı yerde, yardımcı olursanız çok sevinirim..
16.08.2020
Yorumcu admin
Gece saatleri güneş batışı ile gündüz saatleri de güneş doğuş saati ile birlikte gösterilmeye başlıyor.
29.05.2020
Yorumcu Sinem
Teşekkürler. Jüpiter akşam saatinden sonrası yok ?
29.05.2020
Yorumcu admin
Sinem hanım, evet gece 12. Burada sadece astrolojik saatler hakkında bilgi verilmektedir.
27.05.2020
Yorumcu Sinem
Birde jüpiter saatinde bu 24.05 bildiğimiz gece 12 değil mi ? Toplantı vs deniyor da kafam karıştı ben yeniyim kusura bakmayın lütfen
27.05.2020
Yorumcu Sinem
Açık kapalı günler nedir acaba? Önemi anlamı nedir?
27.05.2020
Yorumcu admin
Esma hanım, günün yöneticisiyle gecenin yöneticisi birbirinden farklı oluyor.
07.05.2020
Yorumcu Esma
Hizmetiniz için çok tşkr ederiz Sorum şu akşam ezanından sonra ilk saat o günü etkisi altına alan gezegenle başlaması gerekmiyormu Misal salı günü mars gezegeni etkisi altında ise ilk saat marsla başlaması gerekmezmi
07.05.2020
Yorumcu admin
Esra hanım, bir sıkıntı yok, saatlerin doğruluğunu güneş doğuş ve batış saatlerinden teyit edebilirsiniz.
27.10.2019
Yorumcu Esra
İyi akşamlar. Şu anda kış saati uygulamasına geçildi. Ama türkiye geçmedi. Burda sizin vermiş olduğnuz saatler bzilere göre ayarlı öyle değilmi. Teşekkürler
27.10.2019
Yorumcu admin
erhan bey, haklısınız bende öyle bir uygulama görmedim, ilginiz için ben teşekkür ederim.
04.04.2019
Yorumcu erhan koca
sayın admin bilgisayara indirdiğimiz bir program otomatik olarak bize hangi gezegen saatinde olduğumuzu önceden vermiş olduğumuz koordinatlara göre bize sinyal ya da mesajla bildiriyor. telefon uygulamaları var ancak bilgisayar uygulamaları yok. teşekkürler
04.04.2019
Yorumcu admin
erhan bey, bildiğim kadarıyla öyle hazır bir program yok, bilgisayara uygulamak derken tam olarak neyi kastediyorsunuz.
03.04.2019
Yorumcu erhan koca
gezegen saatleri ile ilgili otomatik olarak saatleri bildirecek bir program var mı? ya da sizin bu saatleri nasıl bilgisayara uygulayabilirim? teşekkürler
03.04.2019
 • Koç 21 Mart - 20 Nisan
 • Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs
 • İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran
 • Yengeç 22 Haz - 22 Tem
 • Aslan 23 Temmuz - 23 Ağustos
 • Başak 24 Ağustos - 22 Eylül
 • Terazi 23 Eylül - 23 Ekim
 • Akrep 24 Ekim - 22 Kasım
 • Yay 23 Kasım - 21 Aralık
 • Oğlak 22 Aralık - 20 Ocak
 • Kova 21 Ocak - 18 Şubat
 • Balık 19 Şubat - 20 Mart