04 Mart 2024 Pazartesi

Mardin Gezegen Saatleri

Günlerden: Pazartesi
Şimdi Saat: 14:38
Mardin Güneş Doğuş Saati: 06:40
Mardin Güneş Batış Saati: 18:14
Gündüz saati: 57.833333333333 dakika
Gece saati: 62.166666666667 dakika

Şimdi, Mardin için SATÜRN Saati
Satürn saati hangi işler için uygundur?

Ay Saati: Bu gün Mardin ilinde 6:40 ile 7:37 arasında, Ay Saati hakim olacak. Bu saat son derece yüksek enerji veren bir saattir. Bu saat her işe sürat kazandırır. Bitmesi zor olan işlere bu saat aralığında başlamanızı öneririm. Nasıl bittiğini bile anlayamazsınız. Yolculuklara da bu saatte başlamak çok iyidir. Hem rahat, hem de çabuk geçer. Bu saatte gönderilen postalarda hızlı bir şekilde yerine ulaşır. Çiçek veya ağaç dikmek için de son derece uygun bir saattir. Ticaret için de uygun bir saattir.

Satürn Saati: Bu gün Mardin ilinde saat 7:37 ile 8:35 arasında, Satürn Gezegeni hakim olacak. Bu saat ağır ve zor bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Bu saatin ağırlığını kolaylıkla hissedebilirsiniz. Bu saatte ortada hiç bir sebep yokken insanların içi sıkılır. Bir karamsarlık çöker. Bir işin başlangıcının bu saate denk gelmesi, o işin işleyişinde pek çok zorluk ve engelin gündeme gelmesine sebep olur. Aslında kolay olduğu halde, bir türlü bitirilemeyen işler, genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Bu saat yolculuğa çıkmak içinde son derece ters bir saattir. Bu saatte çıkılan yolculuklar çok sıkıntılı geçer ve bir türlü bitmek bilmez. Bu saat ticaret yapmak içinde son derece kötü bir saattir. Bu saatte yapılan alış verişlerden kar etmek imkansız gibidir. Satın alıp ta, sonradan keşke almasaydım denilen şeyler genellikle bu saatte alınmış şeylerdir.

Jüpiter Saati: Bu gün Mardin ilinde saat 8:35 ile 9:33 arasında, Jüpiter Gezegeni hakim olacak. Bu saat son derece hayırlı ve pek çok konuda faydalı bir saattir. Bu saat insanlara sevinç, mutluluk ve huzur verici bir saattir. Çok sıkıntılı süreçlerde dahi insanı rahatlatıcı bir etkisi vardır. Eğer tasarladığınız işlerin işleyişi ile alakalı endişeleriniz varsa, o işe muhakkak bu saatte başlamanızı öneriyorum. Sanki gizli bir elin size yardım ettiğini hissedersiniz. Ters giden her şeyi düzene sokma girişimlerinizi de yine bu saate denk getirebilirsiniz. Bir toplantı yapacaksanız bu saate denk getirin. Ticari bir girişimde bulunacaksanız yine bu saate denk getirerek büyük faydasını görebilirsiniz. Zira bu saat ticari konularda en faydalı saattir.

Mars Saati: Bu gün Mardin ilinde saat 9:33 ile 10:31 arasında, ikinci kez Mars Gezegeni hakim olacak. Mars gezegeni şiddet içeren bir özelliktedir. Tartışma, anlaşmazlık ve kavgalar hep bu saatte çıkar. Bu saatte yapılan girişimler çoğunlukla tersi istikametinde gelişir. Büyük hayallerle girilip, zararla çıkılan işler genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Önemli işlerinizin başlangıcını bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Düzgün giden işlerin bozulduğu, durduk yere tersine döndüğü, sebepsiz yere anlaşmazlıkları çıktığı işler, genellikle bu saatlerde başlanmış işlerdir. Bu saat insanların zulmani yönünü tetikler. Aksilikleri ve terslikleri çeker.

Güneş Saati: Bu gün Mardin ilinde saat 10:31 ile 11:29 arasında, Güneş Saati hakim olacak. Bu saatte insanların kendilerine olan güvenleri zirveye çıkar. Ortaklıkların kurulması, yeni başlangıçların yapılması için mükemmel bir saattir. Nikah, düğün işleri için de harika bir saattir. Bu saatte yapılan işler genellikle olumlu neticelenir. Bu saat özellikle büyüklerden bir şeyler istemek için çok ideal bir saattir. Dileklerin kabul edildiği, lütuflara mazhar olunan bir saattir. Her hangi bir konuda bu saatte bir müracaat yapılacak olursa, büyük ihtimalle olumlu sonuçlanır. Bu saat, sık sık trafik kazalarının yaşandığı bir saattir. Bu saatte özgüven tetiklendiği için trafikte emniyet kurallarına yeterince dikkat edilmez.

Venüs Saati: Bu gün Mardin ilinde saat 11:29 ile 12:27 arasında, Venüs Gezegeni hakim olacak. Bu saat aşk, eğlence ve sanat saatidir. İnsanların kalplerini yumuşatan, rahatlık ve mutluluk veren bir özelliği vardır. Herkesin romantik yönünü açığa çıkarır. Bu saatte özellikle eşler arasında muhabbet artar. Ayrılık yaşayanların, tekrar birleşmek için bu saat sınırları içerisinde girişimde bulunmalarını öneriyorum. İlanı aşk için de mükemmel bir saattir. Her türlü sanatsal yönü olan işe bu saatte başlamak faydalıdır. Toplantıların, düğünlerin, eğlencelerin bu saate denk getirilmesi çok iyi olur. Herkesin bir birini daha iyi anladığı, her olayın güzel yönlerinin ortaya çıktığı mükemmel bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmekle büyük fayda görebilirsiniz.

Merkür Saati: Bu gün Mardin ilinde saat 12:27 ile 13:24 arasında, Merkür Gezegeni hakim olacak. Zeka gerektiren her işi bu saatte yapabilirsiniz. İçinden çıkamadığınız, akıl erdiremediğiniz işleri bu saatte mütalaa ederseniz çok faydasını görürsünüz. Bu saat, algılamanın doruğa çıktığı bir saattir. Olayların hiç aklınıza gelmeyen taraflarını görebilirsiniz bu saatte. Özellikle öğrencilerin en önemli saatidir bu saat. En zor problemler bu saatte çözülür. Özellikle iletişim konusunda problem yaşıyorsanız bu saati deneyin. Bu saatte bir türlü yapamadığınız konuşmayı yapabilirsiniz. Bu saat etkileyici bir hitabet ve yazma gücü verir. El becerisi gerektiren işlerde de başarı veren bir saattir.

Ay Saati: Bu gün Mardin ilinde ikinci kez 13:24 ile 14:22 arasında, Ay Saati hakim olacak. Bu saat son derece yüksek enerji veren bir saattir. Bu saat her işe sürat kazandırır. Bitmesi zor olan işlere bu saat aralığında başlamanızı öneririm. Nasıl bittiğini bile anlayamazsınız. Yolculuklara da bu saatte başlamak çok iyidir. Hem rahat, hem de çabuk geçer. Bu saatte gönderilen postalarda hızlı bir şekilde yerine ulaşır. Çiçek veya ağaç dikmek için de son derece uygun bir saattir. Ticaret için de uygun bir saattir.

Satürn Saati: Bu gün Mardin ilinde saat 14:22 ile 15:20 arasında, ikinci kez Satürn Gezegeni hakim olacak. Bu saat ağır ve zor bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Bu saatin ağırlığını kolaylıkla hissedebilirsiniz. Bu saatte ortada hiç bir sebep yokken insanların içi sıkılır. Bir karamsarlık çöker. Bir işin başlangıcının bu saate denk gelmesi, o işin işleyişinde pek çok zorluk ve engelin gündeme gelmesine sebep olur. Aslında kolay olduğu halde, bir türlü bitirilemeyen işler, genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Bu saat yolculuğa çıkmak içinde son derece ters bir saattir. Bu saatte çıkılan yolculuklar çok sıkıntılı geçer ve bir türlü bitmek bilmez. Bu saat ticaret yapmak içinde son derece kötü bir saattir. Bu saatte yapılan alış verişlerden kar etmek imkansız gibidir. Satın alıp ta, sonradan keşke almasaydım denilen şeyler genellikle bu saatte alınmış şeylerdir.

Jüpiter Saati: Bu gün Mardin ilinde saat 15:20 ile 16:18 arasında, Jüpiter Gezegeni hakim olacak. Bu saat son derece hayırlı ve pek çok konuda faydalı bir saattir. Bu saat insanlara sevinç, mutluluk ve huzur verici bir saattir. Çok sıkıntılı süreçlerde dahi insanı rahatlatıcı bir etkisi vardır. Eğer tasarladığınız işlerin işleyişi ile alakalı endişeleriniz varsa, o işe muhakkak bu saatte başlamanızı öneriyorum. Sanki gizli bir elin size yardım ettiğini hissedersiniz. Ters giden her şeyi düzene sokma girişimlerinizi de yine bu saate denk getirebilirsiniz. Bir toplantı yapacaksanız bu saate denk getirin. Ticari bir girişimde bulunacaksanız yine bu saate denk getirerek büyük faydasını görebilirsiniz. Zira bu saat ticari konularda en faydalı saattir.

Mars Saati: Bu gün Mardin ilinde saat 16:18 ile 17:16 arasında, ikinci kez Mars Gezegeni hakim olacak. Mars gezegeni şiddet içeren bir özelliktedir. Tartışma, anlaşmazlık ve kavgalar hep bu saatte çıkar. Bu saatte yapılan girişimler çoğunlukla tersi istikametinde gelişir. Büyük hayallerle girilip, zararla çıkılan işler genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Önemli işlerinizin başlangıcını bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Düzgün giden işlerin bozulduğu, durduk yere tersine döndüğü, sebepsiz yere anlaşmazlıkları çıktığı işler, genellikle bu saatlerde başlanmış işlerdir. Bu saat insanların zulmani yönünü tetikler. Aksilikleri ve terslikleri çeker.

Güneş Saati: Bu gün Mardin ilinde saat 17:16 ile 18:14 arasında, Güneş Saati hakim olacak. Bu saatte insanların kendilerine olan güvenleri zirveye çıkar. Ortaklıkların kurulması, yeni başlangıçların yapılması için mükemmel bir saattir. Nikah, düğün işleri için de harika bir saattir. Bu saatte yapılan işler genellikle olumlu neticelenir. Bu saat özellikle büyüklerden bir şeyler istemek için çok ideal bir saattir. Dileklerin kabul edildiği, lütuflara mazhar olunan bir saattir. Her hangi bir konuda bu saatte bir müracaat yapılacak olursa, büyük ihtimalle olumlu sonuçlanır. Bu saat, sık sık trafik kazalarının yaşandığı bir saattir. Bu saatte özgüven tetiklendiği için trafikte emniyet kurallarına yeterince dikkat edilmez.

Ocak ayı, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık
(1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20
21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31)
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   
23 Yorum | Tüm Yorumlar
Yorumcu admin
Nur hanım, Gündüz denilen kısım, güneşin doğuşundan batışına kadar olan bölümdür. Gece kısmı ise, güneşin batışından doğuşuna kadar olan zamandır. Sıralama olarak önce gece, sonra gün geliyor. Pazartesi gecesi: Venüs gecesi. Salı gece: Satürn gecesi. Çarşamba gece: Güneş gecesi. Perşembe gece: Ay gecesi. Cuma gece: Mars gecesi. Cumartesi gece: Merkür gecesi. Pazar gece: Jüpiter gecesi.

Yani kısaca gün veya gece hangi saatle başlıyorsa, gün o saatin etkisine giriyor. Ayın büyüme zamanları hayırlı işler için, küçülme zamanları da şer işler için kullanıldığını biliyorum fakat detaylı bir bilgiye sahip değilim.

19.04.2019
Yorumcu Nur
Yani jüpiter günü gecesiyle mi gündüzüyle mi baslar .çarşamba gecesi baslayan jüpiter gecesi mi.olur ? Jüpiter gündüzünün devami olan aksam ezandan sonraki Cuma gecesi de yine jüpiter gecesi mi ? Yoksa venus günu basliyor aryirt edemedim bu kısmı da.günďonumu bitimi veya baslaması gece 24.00 a göre mi aksam veya yatsi sabah ezaninana gore mi belirleniyor gundònumleri.
18.04.2019
Yorumcu Nur
Her soruma cevap vermemissiniz ?Tel sorduktan sonrakiler cevap bekliyorum. Tekli ay ve çiftli aydaki jüpiter mi ise baslamakk..gece veya günduz hangi jüpiter zamanı ise baslamak icin uygun ? jüpiter hangisi iyi ?azalan çoğalan dolunay günu jüpiterde ise baslamak hangisi iyicevap vermemişsiniz tekrar okur musunuz .yardımınıza ihtiyacım var.lütfen detaylica hemen Yine cevap verir misiniz.? Çok sağolun.. venüs günü nasil ve ne zama başlıyor yani aksam ezanıyla mi giriyor.gece 24.00da mi başlıyor.ya da sabah ezan veya imsak ile mi baslar Detaylica okuyup allttakilero de detaylica cevap verin.yardim edin lütfen.?
18.04.2019
Yorumcu admin
Nur hanım, gün de önemli tabi ama saat daha önemli diyebiliriz, saate bakmanız yeterli. Cuma günü Jüpiter saati de ticaret için uygun bir saat.
18.04.2019
Yorumcu Nur
Yeni bir işe başlarken sizce özellikle dediginiz gün ve saat var mı? Ya da jüpiteri kaçırdık ama cuma günü jüpiter saatinde mi siparişimizi girelim ? Yoksa bidahaki gelecek olan hafta veya ay olarak mutlaka jüpiter günü jüpiter saatini mi bekleyelim?Ne derseniz ona göre yapalım ?lütfen yine hemen cevap verir misiniz ? Size zahmet acilen ..çok teşeķkurler.yardiminiza ihtiyacım var.cuma günü jüpiter saati başarılı olur mu? Ilk olarak güne mi bakicaz saate mi göre siparisi girelim...lütfen cevap verin .yardim edin
18.04.2019
Yorumcu Nur
Hem de yarun dolunay büyuyor ve tam dolunay oluyor .jüpiter günü bitmediyse bu gece 12ye kadar jüpiter saatine mi denk getireyim? Jüpiter saati Gece olduğu için başarısızlık olur mu? Yoksa sabah venüs girmiş olur ve venüs günü jüpiter saatinde mi yapalim.? Hangisi uygun.?
18.04.2019
Yorumcu Nur
İşe başlarken nisan veya mayıs gibi aylar da tekli ay veya çiftli aylar başarı acısından hangisi ay olarak şanslıdır.?tekli ay mı 5.ay mayıs şanslı çift saýi olan 4.ay mı ticarette daha basari getirir.ayın kaçinci oldugunun Tek sayi ayı veya cift sayi ayi olmasinin bunun bir önemi var mı?
18.04.2019
Yorumcu Nur
Yeni bir İşe başlarken ay büyurken yani dolunaya doğru dolunay buyurken başarılı olur diye duydum astrologlardan da..yani zaten yarın da ay tam dolunay oluyor.jüpiter saatini de sabah ezandan sonra gün büyürken yapmak daha başarılı sonuç mu verir sizce? Yani jüpiter saatini gündüz saatine mi denk getireyim.?
18.04.2019
Yorumcu Nur
Admincim ticarette yeni bir işe başlarken jüpiter saatini gece mi sabaha karşi mi ya da ögleden sonra mı sabah mı hangi jüpiter saatine denk getirsem daha basarili olucaz? Yani gün büyürken mi gün azalırken mi jüpiter ile işe baslatayim?
18.04.2019
Yorumcu Nur
Admincim ışe başlamayı kişinin sayfasından siparisi ben girerken benim ilime olarak kabul edip jüpiter karar verdim. Gün su anda jüpiter günü mü venüse mi geçti ? Venuse geçmesi aksam ezanı okununca mi oluyor.yatsidan sonra mi yoksa gece saat 24.00dan sonra mi venüs baslıyor.su an sizde sol üst köşede perşembe yaziyor.şu an jüpiter günü mü venüs gününde miyiz 18nisan gece saat 20.42
18.04.2019
Yorumcu Nur
Admincim helâl et hakkını yoruyorum .bu iş için çok heyecanliyim burdan yazicam sonucu.
18.04.2019
Yorumcu Nur
Ilk kayıt oluyor siparis vermezse kayıt iptal.oluyor.ben bunu önemsemiyorum.siparis girese ise baslar ve benimle network sisteminde calisir.ama siparisi ben bulundugum ile göre gireyim ve benim.bulundugum ilin jüpiter saatiyle insallah basarili olur.doğru mu anlamışım.?bizdeki işe başlama saati siparisi girerse oluyor.sioaris vermezse çalışmış sayılmıyor.. digru mu anlamışım
18.04.2019
Yorumcu admin
Nur hanım, siz kendinizle ilgili olan işi Jüpiter saatine getirmeye çalışın.
18.04.2019
Yorumcu admin
Nur hanım, mümkünse yapılan bu işlemlerin hepsini Jüpiter saatine getirmeniz iyi olur. Ancak mümkün değilse en azından başlama saatini denk getirmeye çalışmanız yerinde olacaktır.
18.04.2019
Yorumcu Nur
Yami networklerde kişiler eğer siparis verirse ise başlayıp satış temsilcisi olmuş oluyor.herkes ve şirket farkli ilde olunca nasil yyapacağimi bilemedim .daha açıklayıcı yazar mısınız? Lütfen
18.04.2019
Yorumcu Nur
İşe başlama saati önemli diyorsunuz ya ilk kayıt ettik ama siparis vermezse kayıt iptal oluyor..biz veya o kişi siparisi girersek o kişi işe başlamış oluyor.yani bu durumda siparisi ben o kişi için onun adına sayfasından girerken şirketin bulunduğu ilin saatine veya o kisinin bulundugu ilin saatine degil sadece ben islem yaptığım için sadece ben amasyada olduğum için amasyada uygun saatte vereyim .doğru mu anladim.? Lütfen hemen cevap verir misiniz yine.?
18.04.2019
Yorumcu admin
Nur hanım, gezegen saatlerinde önemli olan işe başlama saatidir. Devamının başka bir saate gelmesi de farklı sonuçlar doğurabilir tabi ki, ancak temel olan dediğim gibi işe başlama saatidir. Bu site sadece gezegen saatleri hakkında bilgi verme amaçlı kurulmuş ücretsiz bir sitedir. Bunun dışında herhangi bir danışmanlık hizmetimiz veya ofisimiz bulunmamaktadır, hoşçakalın.
18.04.2019
Yorumcu Nur
Size ulaşacağım bir tel var mı? Arayabilir miyim sizi ?
18.04.2019
Yorumcu Nur
Ben ekip lideriyim.Ekip lideri benim .yaşadığım il amasya.amasyadan işlem yapiyorum internetten mardinde oturan temsilcimin siparisi giriyorum.sirket istanbulda.internetten siparisi girince yarım saat sonra sirket siparisleri onayliyor ve depodan kargoya veriliyor.kargoya verilişi başlamak için kötü bir saat ise nasil olur?basarisızlık olur mu? .tabiiki hangi saat kargodan çıkıyor bilmiyoruz.benim burda önemseyeceğim saat sadece siparisi kim giriyorsa bulunduğu ile göre mi baksin.yani siz diyorsunuz ki .herkes farkli olunca kafam değişti.acilen hemen cevap verir misiniz? Size zahmet .çok önemli bir işlem yapicaz hayırlısıyla
18.04.2019
Yorumcu Nur
Gezegen saatinde ilk dakikadan itibaren hemen mi işlem yapalım .gezegen saatinin bitişinde de son birkac dakika kala kötü bir saat ise bir işlem yapmayalım mı? Ticaret ile yeni baslarken
18.04.2019
Yorumcu Nur
Kişilerin kaydını ve sipariş girişini be yapiyorum.onlar farklı ilçeler.ben farklı ildeyim..şirket istanbulda .bu network ticaretinde o kişinin başarılı olmasını istiyorum.o başarılı olursa ben de ekip olarak büyürüm.o kişi büyük bir ekip lideri..benim yaptığım işlemi yani sadece burada önemli olan benim bulunduğum ile göre yapmak midir doğru olan.herkes başka yerde çünkü.şirket de istanbulda.en azından siparisleri benim bulunduğum ilden internetten verince şirkete ulaşıyor online olarak ama yarım saate onaylanıyor. Benim İnternetten ilk islem yaptığım saat jüpiter ama Onaylandığı saati mars ise şirkettde onaylaninca .bu durumda bu ekip lideri satışA ve bu network işine jüpiter saatinde mi mars saatinde mi başlamış olur.
18.04.2019
Yorumcu admin
Nur hanım, işlemi kim yapıyorsa o kişinin bulunduğu ile göre saatlere bakılması gerekir. Ticaret için en iyi gün ve saat Jüpiter dir. Şayet o gün ve saat denk gelmiyor ise, Mars ve Satürn saatleri dışında bir saat seçmeniz daha yerinde olacaktır.
18.04.2019
Yorumcu Nur
Merhaba katolog satıslarında network ile yapılan ticaret için kişiyi kaydettiğimiz il mardin ve network katogun bağlı olduğu şirket istanbulda ise ekip lideri satiş yapan mardindeki satış temsilcisi için siparis verirken ve ekip lideri amasyada ise ve siparisi giriyorsa internetten siparisi girerken hangi.ilin saatine göre hareket etmeliyiz ?siparisler internete girilince de yarim saat içinde onaylanıyor .ürünlerin çıkış yaptıgi network şirket ve depo istanbulda..hangi ile bakalım.Ve ticaret için en başarılı olabilecek gün ve saat hangisi veya hangileridir? Acilen cevap verir misiniz?
18.04.2019
 • Koç 21 Mart - 20 Nisan
 • Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs
 • İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran
 • Yengeç 22 Haz - 22 Tem
 • Aslan 23 Temmuz - 23 Ağustos
 • Başak 24 Ağustos - 22 Eylül
 • Terazi 23 Eylül - 23 Ekim
 • Akrep 24 Ekim - 22 Kasım
 • Yay 23 Kasım - 21 Aralık
 • Oğlak 22 Aralık - 20 Ocak
 • Kova 21 Ocak - 18 Şubat
 • Balık 19 Şubat - 20 Mart