23 Ekim 2019 Çarşamba

Gezegen Saatleri Hesaplama

Günlerden: Çarşamba
Şimdi Saat: 16:26
İstanbul Güneş Doğuş Saati: 07:24
İstanbul Güneş Batış Saati: 18:14
Gündüz saati: 54.166666666667 dakika
Gece saati: 65.833333333333 dakika

Şimdi, İstanbul için JÜPİTER Saati
Jüpiter saati hangi işler için uygundur?

Merkür Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 7:24 ile 8:18 arasında, Merkür Gezegeni hakim olacak. Zeka gerektiren her işi bu saatte yapabilirsiniz. İçinden çıkamadığınız, akıl erdiremediğiniz işleri bu saatte mütalaa ederseniz çok faydasını görürsünüz. Bu saat, algılamanın doruğa çıktığı bir saattir. Olayların hiç aklınıza gelmeyen taraflarını görebilirsiniz bu saatte. Özellikle öğrencilerin en önemli saatidir bu saat. En zor problemler bu saatte çözülür. Özellikle iletişim konusunda problem yaşıyorsanız bu saati deneyin. Bu saatte bir türlü yapamadığınız konuşmayı yapabilirsiniz. Bu saat etkileyici bir hitabet ve yazma gücü verir. El becerisi gerektiren işlerde de başarı veren bir saattir.

Ay Saati: Bu gün İstanbul ilinde 8:18 ile 9:12 arasında, Ay Saati hakim olacak. Bu saat son derece yüksek enerji veren bir saattir. Bu saat her işe sürat kazandırır. Bitmesi zor olan işlere bu saat aralığında başlamanızı öneririm. Nasıl bittiğini bile anlayamazsınız. Yolculuklara da bu saatte başlamak çok iyidir. Hem rahat, hem de çabuk geçer. Bu saatte gönderilen postalarda hızlı bir şekilde yerine ulaşır. Çiçek veya ağaç dikmek için de son derece uygun bir saattir. Ticaret için de uygun bir saattir.

Satürn Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 9:12 ile 10:6 arasında, ikinci kez Satürn Gezegeni hakim olacak. Bu saat ağır ve zor bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Bu saatin ağırlığını kolaylıkla hissedebilirsiniz. Bu saatte ortada hiç bir sebep yokken insanların içi sıkılır. Bir karamsarlık çöker. Bir işin başlangıcının bu saate denk gelmesi, o işin işleyişinde pek çok zorluk ve engelin gündeme gelmesine sebep olur. Aslında kolay olduğu halde, bir türlü bitirilemeyen işler, genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Bu saat yolculuğa çıkmak içinde son derece ters bir saattir. Bu saatte çıkılan yolculuklar çok sıkıntılı geçer ve bir türlü bitmek bilmez. Bu saat ticaret yapmak içinde son derece kötü bir saattir. Bu saatte yapılan alış verişlerden kar etmek imkansız gibidir. Satın alıp ta, sonradan keşke almasaydım denilen şeyler genellikle bu saatte alınmış şeylerdir.

Jüpiter Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 10:6 ile 11:0 arasında, Jüpiter Gezegeni hakim olacak. Bu saat son derece hayırlı ve pek çok konuda faydalı bir saattir. Bu saat insanlara sevinç, mutluluk ve huzur verici bir saattir. Çok sıkıntılı süreçlerde dahi insanı rahatlatıcı bir etkisi vardır. Eğer tasarladığınız işlerin işleyişi ile alakalı endişeleriniz varsa, o işe muhakkak bu saatte başlamanızı öneriyorum. Sanki gizli bir elin size yardım ettiğini hissedersiniz. Ters giden her şeyi düzene sokma girişimlerinizi de yine bu saate denk getirebilirsiniz. Bir toplantı yapacaksanız bu saate denk getirin. Ticari bir girişimde bulunacaksanız yine bu saate denk getirerek büyük faydasını görebilirsiniz. Zira bu saat ticari konularda en faydalı saattir.

Mars Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 11:0 ile 11:54 arasında, Mars Gezegeni hakim olacak. Mars gezegeni şiddet içeren bir özelliktedir. Tartışma, anlaşmazlık ve kavgalar hep bu saatte çıkar. Bu saatte yapılan girişimler çoğunlukla tersi istikametinde gelişir. Büyük hayallerle girilip, zararla çıkılan işler genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Önemli işlerinizin başlangıcını bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Düzgün giden işlerin bozulduğu, durduk yere tersine döndüğü, sebepsiz yere anlaşmazlıkları çıktığı işler, genellikle bu saatlerde başlanmış işlerdir. Bu saat insanların zulmani yönünü tetikler. Aksilikleri ve terslikleri çeker.

Güneş Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 11:54 ile 12:49 arasında, Güneş Saati hakim olacak. Bu saatte insanların kendilerine olan güvenleri zirveye çıkar. Ortaklıkların kurulması, yeni başlangıçların yapılması için mükemmel bir saattir. Nikah, düğün işleri için de harika bir saattir. Bu saatte yapılan işler genellikle olumlu neticelenir. Bu saat özellikle büyüklerden bir şeyler istemek için çok ideal bir saattir. Dileklerin kabul edildiği, lütuflara mazhar olunan bir saattir. Her hangi bir konuda bu saatte bir müracaat yapılacak olursa, büyük ihtimalle olumlu sonuçlanır. Bu saat, sık sık trafik kazalarının yaşandığı bir saattir. Bu saatte özgüven tetiklendiği için trafikte emniyet kurallarına yeterince dikkat edilmez.

Venüs Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 12:49 ile 13:43 arasında, Venüs Gezegeni hakim olacak. Bu saat aşk, eğlence ve sanat saatidir. İnsanların kalplerini yumuşatan, rahatlık ve mutluluk veren bir özelliği vardır. Herkesin romantik yönünü açığa çıkarır. Bu saatte özellikle eşler arasında muhabbet artar. Ayrılık yaşayanların, tekrar birleşmek için bu saat sınırları içerisinde girişimde bulunmalarını öneriyorum. İlanı aşk için de mükemmel bir saattir. Her türlü sanatsal yönü olan işe bu saatte başlamak faydalıdır. Toplantıların, düğünlerin, eğlencelerin bu saate denk getirilmesi çok iyi olur. Herkesin bir birini daha iyi anladığı, her olayın güzel yönlerinin ortaya çıktığı mükemmel bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmekle büyük fayda görebilirsiniz.

Merkür Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 13:43 ile 14:37 arasında, Merkür Gezegeni hakim olacak. Zeka gerektiren her işi bu saatte yapabilirsiniz. İçinden çıkamadığınız, akıl erdiremediğiniz işleri bu saatte mütalaa ederseniz çok faydasını görürsünüz. Bu saat, algılamanın doruğa çıktığı bir saattir. Olayların hiç aklınıza gelmeyen taraflarını görebilirsiniz bu saatte. Özellikle öğrencilerin en önemli saatidir bu saat. En zor problemler bu saatte çözülür. Özellikle iletişim konusunda problem yaşıyorsanız bu saati deneyin. Bu saatte bir türlü yapamadığınız konuşmayı yapabilirsiniz. Bu saat etkileyici bir hitabet ve yazma gücü verir. El becerisi gerektiren işlerde de başarı veren bir saattir.

Ay Saati: Bu gün İstanbul ilinde 14:37 ile 15:31 arasında, ikinci kez Ay Saati hakim olacak. Bu saat son derece yüksek enerji veren bir saattir. Bu saat her işe sürat kazandırır. Bitmesi zor olan işlere bu saat aralığında başlamanızı öneririm. Nasıl bittiğini bile anlayamazsınız. Yolculuklara da bu saatte başlamak çok iyidir. Hem rahat, hem de çabuk geçer. Bu saatte gönderilen postalarda hızlı bir şekilde yerine ulaşır. Çiçek veya ağaç dikmek için de son derece uygun bir saattir. Ticaret için de uygun bir saattir.

Satürn Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 15:31 ile 16:25 arasında, ikinci kez Satürn Gezegeni hakim olacak. Bu saat ağır ve zor bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Bu saatin ağırlığını kolaylıkla hissedebilirsiniz. Bu saatte ortada hiç bir sebep yokken insanların içi sıkılır. Bir karamsarlık çöker. Bir işin başlangıcının bu saate denk gelmesi, o işin işleyişinde pek çok zorluk ve engelin gündeme gelmesine sebep olur. Aslında kolay olduğu halde, bir türlü bitirilemeyen işler, genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Bu saat yolculuğa çıkmak içinde son derece ters bir saattir. Bu saatte çıkılan yolculuklar çok sıkıntılı geçer ve bir türlü bitmek bilmez. Bu saat ticaret yapmak içinde son derece kötü bir saattir. Bu saatte yapılan alış verişlerden kar etmek imkansız gibidir. Satın alıp ta, sonradan keşke almasaydım denilen şeyler genellikle bu saatte alınmış şeylerdir.

Jüpiter Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 16:25 ile 17:19 arasında, ikinci kez Jüpiter Gezegeni hakim olacak. Bu saat son derece hayırlı ve pek çok konuda faydalı bir saattir. Bu saat insanlara sevinç, mutluluk ve huzur verici bir saattir. Çok sıkıntılı süreçlerde dahi insanı rahatlatıcı bir etkisi vardır. Eğer tasarladığınız işlerin işleyişi ile alakalı endişeleriniz varsa, o işe muhakkak bu saatte başlamanızı öneriyorum. Sanki gizli bir elin size yardım ettiğini hissedersiniz. Ters giden her şeyi düzene sokma girişimlerinizi de yine bu saate denk getirebilirsiniz. Bir toplantı yapacaksanız bu saate denk getirin. Ticari bir girişimde bulunacaksanız yine bu saate denk getirerek büyük faydasını görebilirsiniz. Zira bu saat ticari konularda en faydalı saattir.

Mars Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 17:19 ile 18:14 arasında, ikinci kez Mars Gezegeni hakim olacak. Mars gezegeni şiddet içeren bir özelliktedir. Tartışma, anlaşmazlık ve kavgalar hep bu saatte çıkar. Bu saatte yapılan girişimler çoğunlukla tersi istikametinde gelişir. Büyük hayallerle girilip, zararla çıkılan işler genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Önemli işlerinizin başlangıcını bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Düzgün giden işlerin bozulduğu, durduk yere tersine döndüğü, sebepsiz yere anlaşmazlıkları çıktığı işler, genellikle bu saatlerde başlanmış işlerdir. Bu saat insanların zulmani yönünü tetikler. Aksilikleri ve terslikleri çeker.

Ocak ayı, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık
(1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20
21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31)
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   
33 Yorum | Tüm Yorumlar
Yorumcu admin
gezegen saatleri günlük olarak değişiyor burası bu günkü saatler
13.10.2019
Yorumcu aynur
17.13 den sonrası niye yok
13.10.2019
Yorumcu Şule
Sevdiğim kişi ile olmak istiyorum ama bir kişi onu çok üzdüğü için sevgililik olaylarına kapalı. Bildiğiniz esma ve hangi saatte okunacağı ile ilgili bir fikriniz varsa paylaşır mısınız lütfen, çok seviyorum onu
08.10.2019
Yorumcu Zeynep
Merhaba venüs bende araştırdım söyle yorumladim. Erkek için okunacaksa jupiter bayan için okunacaksa venus. Okunacak kisi ile ilgili oldugunu düşünüyorum
30.08.2019
Yorumcu Hicran
Selam
28.08.2019
Yorumcu Ay
Merhaba sevgiliden ilgi görmek icin hangi esmayi okumam gerekir
26.08.2019
Yorumcu admin
Utarit in diğer adı Merkür dür yani zikrinizi Merkür saatine denk getirebilirsiniz.
21.08.2019
Yorumcu Venüs
Utarit saati ne demek? ne zamana denk geliyor? Bilgi paylaşırsaniz çok memenun olurum. Ya rauf zikri için utarit saati öneriliyor.
21.08.2019
Yorumcu Venüs
Merhaba. Gezegen saatleri ile arastirma yaparken bircok sitede ya vedud ya cami esmalari icin erkekler jüpite kadinlar venüs saatinde uygulamali diyorlar. Fakat siz burada bayanlara jüpiter saatini önermişsiniz. Kafam çok karıştı!?
21.08.2019
Yorumcu Savet
Merhaba bu sayfayı yeni gordum
07.08.2019
Yorumcu Serpil
Ya müteali esması 541 kez. İişlerinizin açılması için kalpten niyet ederek. Allah’ın izniyle açılır inşallah
05.08.2019
Yorumcu Zeynep
Sibel hanım er rezzak cekin bol bol googleye girip daha ayrintili sekilde de ogrene bilirsiniz. Rabbim ne verirse hayirlisini versin inşallah
04.08.2019
Yorumcu Sibel
Slm ..bir isletmen var..işlerim çok düşük..gunden güne kötü gidiyor.Satislarımın artması için bana yardımcı olun. Allah rızası için.
02.08.2019
Yorumcu Gulirano
Meraba Hayal sevdiginin seni birakmamasi icin jupiter saatinde hergun 1000 defa ya Cami ya vedud esmasini cekeceksin.
31.07.2019
Yorumcu Hayal
Sevdiğimiz insanın bizi bırakmaması için çekilen zikir var mı varsa hangi saat Ltfn yardim edin
29.07.2019
Yorumcu Gulirano
Sabah uyaninca ilk isim buraya girmek oluyor
13.07.2019
Yorumcu Zeynep
Sayfaya girmeden gün başlamıyor zikirlerimi çok rahatlıkla çekiyorum emeği geçen herkese teşekkür ederim ❤
10.07.2019
Yorumcu Mercan Kaymak
Sayfayı beğenerek takip ediyorum çok teşekkür ederim çok faydasını görüyorum ilk işim sayfayı kontrol etmek oluyor bağımlılık yaptı Herkese de tavsiye ediyorum
06.07.2019
Yorumcu admin
Zeynep hanım, jüpiter saati son derece olumlu güzel bir saattir, genel olarak hayırlı işler için kullanılabilir.
26.06.2019
Yorumcu Zeynep
Erkekler için dua jüpiter saati diyorlar ne kadar doğru
25.06.2019
Yorumcu Nazan
Bu siteyi kuranlar emek veren herkesten Allah bin kere razı olsun yatıp kalkıp dua ediyorum.
15.06.2019
Yorumcu Hicran
Mars gezegeninde ameliyat diğer cerrahi işler olumlu sonuçlanır
12.06.2019
Yorumcu admin
yok maalesef
10.06.2019
Yorumcu Bulut B
Gezegen saaterinizin akıllı telefonlar için İOS uygulaması varmı
10.06.2019
Yorumcu sezen
neslihan bildiğim kadarıyla bu gün hayırlı işler için pek iyi bir gün değil
28.05.2019
Yorumcu neslihan
günün mars gezegeni ile başlaması iyi midir kötü müdür ?
28.05.2019
Yorumcu Aybuke
Çok sade bir anlatım bilakis ikili ilişkilerimde iletişim saatine dikkat edeceğim teşekkürler.
20.05.2019
Yorumcu nurnurqwp
Uzun zamandir bu siteyi takip ediyorum.inanin ki ne zaman bir tartisma olumsuz bir olay olsa hemen gezegen saatlerine bakiyorum.ya saturunde yada marssa denk geliyor.bu uygulamanin dogru bir tespit oldugunu dusunuyorum .tesekkurler.
12.05.2019
Yorumcu Burçin
Ben yıldız saatlerini birkaç kere kendim buldum sonra bu sayfayı keşfettim burası otomatik hesaplama yapıyor hayır şer saatleri ve açık günleri buradan kolayca bulabiliyorum. Her saatin anlamı da gayet sade bir biçimde anlatılmış daha önce bir kaç uygulama indirmiştim ama buradan takip etmeyi seviyorum teşekkürler.
11.05.2019
Yorumcu Hicran
Ben sitenizi devamlı takip ediyorum satürn ‘ de alışveriş yapmıyorum merkür retrosunda elektrikli alet almıyorum mars’da kimseyle tartışmamaya çalışıyorum
30.04.2019
Yorumcu Nur
Ben Mars ve satrün saatlerinde okuma yapmıyorum. Güneş ay ve Venüs’te sadece
01.04.2019
Yorumcu yasemin
Bu gezegenlerin hayır ve şer saatleri günlük değişiyor mu? Yani bugün Mars günüyse bu diğer saatleri de etkiler mi? Yoksa sadece saatlere bakmamız yeterli olur mu?
25.03.2019
Yorumcu aslı
Benim günüm güneş önemli işlerimi o güne getirmemin daha iyi olacağını düşünüyorum. Sitenizden o saatleri takip ediyorum teşekkürler.
24.03.2019
 • Koç 21 Mart - 20 Nisan
 • Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs
 • İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran
 • Yengeç 22 Haz - 22 Tem
 • Aslan 23 Temmuz - 23 Ağustos
 • Başak 24 Ağustos - 22 Eylül
 • Terazi 23 Eylül - 23 Ekim
 • Akrep 24 Ekim - 22 Kasım
 • Yay 23 Kasım - 21 Aralık
 • Oğlak 22 Aralık - 20 Ocak
 • Kova 21 Ocak - 18 Şubat
 • Balık 19 Şubat - 20 Mart