04 Mart 2024 Pazartesi

Gezegen Saatleri Hesaplama

Günlerden: Pazartesi
Şimdi Saat: 15:05
İstanbul Güneş Doğuş Saati: 07:31
İstanbul Güneş Batış Saati: 19:01
Gündüz saati: 57.5 dakika
Gece saati: 62.5 dakika

Şimdi, İstanbul için AY Saati
Ay saati hangi işler için uygundur?

Ay Saati: Bu gün İstanbul ilinde 7:31 ile 8:28 arasında, Ay Saati hakim olacak. Bu saat son derece yüksek enerji veren bir saattir. Bu saat her işe sürat kazandırır. Bitmesi zor olan işlere bu saat aralığında başlamanızı öneririm. Nasıl bittiğini bile anlayamazsınız. Yolculuklara da bu saatte başlamak çok iyidir. Hem rahat, hem de çabuk geçer. Bu saatte gönderilen postalarda hızlı bir şekilde yerine ulaşır. Çiçek veya ağaç dikmek için de son derece uygun bir saattir. Ticaret için de uygun bir saattir.

Satürn Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 8:28 ile 9:26 arasında, Satürn Gezegeni hakim olacak. Bu saat ağır ve zor bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Bu saatin ağırlığını kolaylıkla hissedebilirsiniz. Bu saatte ortada hiç bir sebep yokken insanların içi sıkılır. Bir karamsarlık çöker. Bir işin başlangıcının bu saate denk gelmesi, o işin işleyişinde pek çok zorluk ve engelin gündeme gelmesine sebep olur. Aslında kolay olduğu halde, bir türlü bitirilemeyen işler, genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Bu saat yolculuğa çıkmak içinde son derece ters bir saattir. Bu saatte çıkılan yolculuklar çok sıkıntılı geçer ve bir türlü bitmek bilmez. Bu saat ticaret yapmak içinde son derece kötü bir saattir. Bu saatte yapılan alış verişlerden kar etmek imkansız gibidir. Satın alıp ta, sonradan keşke almasaydım denilen şeyler genellikle bu saatte alınmış şeylerdir.

Jüpiter Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 9:26 ile 10:23 arasında, Jüpiter Gezegeni hakim olacak. Bu saat son derece hayırlı ve pek çok konuda faydalı bir saattir. Bu saat insanlara sevinç, mutluluk ve huzur verici bir saattir. Çok sıkıntılı süreçlerde dahi insanı rahatlatıcı bir etkisi vardır. Eğer tasarladığınız işlerin işleyişi ile alakalı endişeleriniz varsa, o işe muhakkak bu saatte başlamanızı öneriyorum. Sanki gizli bir elin size yardım ettiğini hissedersiniz. Ters giden her şeyi düzene sokma girişimlerinizi de yine bu saate denk getirebilirsiniz. Bir toplantı yapacaksanız bu saate denk getirin. Ticari bir girişimde bulunacaksanız yine bu saate denk getirerek büyük faydasını görebilirsiniz. Zira bu saat ticari konularda en faydalı saattir.

Mars Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 10:23 ile 11:21 arasında, ikinci kez Mars Gezegeni hakim olacak. Mars gezegeni şiddet içeren bir özelliktedir. Tartışma, anlaşmazlık ve kavgalar hep bu saatte çıkar. Bu saatte yapılan girişimler çoğunlukla tersi istikametinde gelişir. Büyük hayallerle girilip, zararla çıkılan işler genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Önemli işlerinizin başlangıcını bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Düzgün giden işlerin bozulduğu, durduk yere tersine döndüğü, sebepsiz yere anlaşmazlıkları çıktığı işler, genellikle bu saatlerde başlanmış işlerdir. Bu saat insanların zulmani yönünü tetikler. Aksilikleri ve terslikleri çeker.

Güneş Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 11:21 ile 12:18 arasında, Güneş Saati hakim olacak. Bu saatte insanların kendilerine olan güvenleri zirveye çıkar. Ortaklıkların kurulması, yeni başlangıçların yapılması için mükemmel bir saattir. Nikah, düğün işleri için de harika bir saattir. Bu saatte yapılan işler genellikle olumlu neticelenir. Bu saat özellikle büyüklerden bir şeyler istemek için çok ideal bir saattir. Dileklerin kabul edildiği, lütuflara mazhar olunan bir saattir. Her hangi bir konuda bu saatte bir müracaat yapılacak olursa, büyük ihtimalle olumlu sonuçlanır. Bu saat, sık sık trafik kazalarının yaşandığı bir saattir. Bu saatte özgüven tetiklendiği için trafikte emniyet kurallarına yeterince dikkat edilmez.

Venüs Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 12:18 ile 13:16 arasında, Venüs Gezegeni hakim olacak. Bu saat aşk, eğlence ve sanat saatidir. İnsanların kalplerini yumuşatan, rahatlık ve mutluluk veren bir özelliği vardır. Herkesin romantik yönünü açığa çıkarır. Bu saatte özellikle eşler arasında muhabbet artar. Ayrılık yaşayanların, tekrar birleşmek için bu saat sınırları içerisinde girişimde bulunmalarını öneriyorum. İlanı aşk için de mükemmel bir saattir. Her türlü sanatsal yönü olan işe bu saatte başlamak faydalıdır. Toplantıların, düğünlerin, eğlencelerin bu saate denk getirilmesi çok iyi olur. Herkesin bir birini daha iyi anladığı, her olayın güzel yönlerinin ortaya çıktığı mükemmel bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmekle büyük fayda görebilirsiniz.

Merkür Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 13:16 ile 14:13 arasında, Merkür Gezegeni hakim olacak. Zeka gerektiren her işi bu saatte yapabilirsiniz. İçinden çıkamadığınız, akıl erdiremediğiniz işleri bu saatte mütalaa ederseniz çok faydasını görürsünüz. Bu saat, algılamanın doruğa çıktığı bir saattir. Olayların hiç aklınıza gelmeyen taraflarını görebilirsiniz bu saatte. Özellikle öğrencilerin en önemli saatidir bu saat. En zor problemler bu saatte çözülür. Özellikle iletişim konusunda problem yaşıyorsanız bu saati deneyin. Bu saatte bir türlü yapamadığınız konuşmayı yapabilirsiniz. Bu saat etkileyici bir hitabet ve yazma gücü verir. El becerisi gerektiren işlerde de başarı veren bir saattir.

Ay Saati: Bu gün İstanbul ilinde ikinci kez 14:13 ile 15:11 arasında, Ay Saati hakim olacak. Bu saat son derece yüksek enerji veren bir saattir. Bu saat her işe sürat kazandırır. Bitmesi zor olan işlere bu saat aralığında başlamanızı öneririm. Nasıl bittiğini bile anlayamazsınız. Yolculuklara da bu saatte başlamak çok iyidir. Hem rahat, hem de çabuk geçer. Bu saatte gönderilen postalarda hızlı bir şekilde yerine ulaşır. Çiçek veya ağaç dikmek için de son derece uygun bir saattir. Ticaret için de uygun bir saattir.

Satürn Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 15:11 ile 16:8 arasında, ikinci kez Satürn Gezegeni hakim olacak. Bu saat ağır ve zor bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Bu saatin ağırlığını kolaylıkla hissedebilirsiniz. Bu saatte ortada hiç bir sebep yokken insanların içi sıkılır. Bir karamsarlık çöker. Bir işin başlangıcının bu saate denk gelmesi, o işin işleyişinde pek çok zorluk ve engelin gündeme gelmesine sebep olur. Aslında kolay olduğu halde, bir türlü bitirilemeyen işler, genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Bu saat yolculuğa çıkmak içinde son derece ters bir saattir. Bu saatte çıkılan yolculuklar çok sıkıntılı geçer ve bir türlü bitmek bilmez. Bu saat ticaret yapmak içinde son derece kötü bir saattir. Bu saatte yapılan alış verişlerden kar etmek imkansız gibidir. Satın alıp ta, sonradan keşke almasaydım denilen şeyler genellikle bu saatte alınmış şeylerdir.

Jüpiter Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 16:8 ile 17:6 arasında, Jüpiter Gezegeni hakim olacak. Bu saat son derece hayırlı ve pek çok konuda faydalı bir saattir. Bu saat insanlara sevinç, mutluluk ve huzur verici bir saattir. Çok sıkıntılı süreçlerde dahi insanı rahatlatıcı bir etkisi vardır. Eğer tasarladığınız işlerin işleyişi ile alakalı endişeleriniz varsa, o işe muhakkak bu saatte başlamanızı öneriyorum. Sanki gizli bir elin size yardım ettiğini hissedersiniz. Ters giden her şeyi düzene sokma girişimlerinizi de yine bu saate denk getirebilirsiniz. Bir toplantı yapacaksanız bu saate denk getirin. Ticari bir girişimde bulunacaksanız yine bu saate denk getirerek büyük faydasını görebilirsiniz. Zira bu saat ticari konularda en faydalı saattir.

Mars Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 17:6 ile 18:3 arasında, ikinci kez Mars Gezegeni hakim olacak. Mars gezegeni şiddet içeren bir özelliktedir. Tartışma, anlaşmazlık ve kavgalar hep bu saatte çıkar. Bu saatte yapılan girişimler çoğunlukla tersi istikametinde gelişir. Büyük hayallerle girilip, zararla çıkılan işler genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Önemli işlerinizin başlangıcını bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Düzgün giden işlerin bozulduğu, durduk yere tersine döndüğü, sebepsiz yere anlaşmazlıkları çıktığı işler, genellikle bu saatlerde başlanmış işlerdir. Bu saat insanların zulmani yönünü tetikler. Aksilikleri ve terslikleri çeker.

Güneş Saati: Bu gün İstanbul ilinde saat 18:3 ile 19:1 arasında, Güneş Saati hakim olacak. Bu saatte insanların kendilerine olan güvenleri zirveye çıkar. Ortaklıkların kurulması, yeni başlangıçların yapılması için mükemmel bir saattir. Nikah, düğün işleri için de harika bir saattir. Bu saatte yapılan işler genellikle olumlu neticelenir. Bu saat özellikle büyüklerden bir şeyler istemek için çok ideal bir saattir. Dileklerin kabul edildiği, lütuflara mazhar olunan bir saattir. Her hangi bir konuda bu saatte bir müracaat yapılacak olursa, büyük ihtimalle olumlu sonuçlanır. Bu saat, sık sık trafik kazalarının yaşandığı bir saattir. Bu saatte özgüven tetiklendiği için trafikte emniyet kurallarına yeterince dikkat edilmez.

Ocak ayı, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık
(1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20
21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31)
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   
111 Yorum | Tüm Yorumlar
Yorumcu Cennet
Sitenizin bu bölümü tam benim için yapılmış planlarımı yaparken çok işime yarıyor emeği geçenler sağ olsunlar.
16.02.2024
Yorumcu rabia
teşekkürler. harika bir site takip ediyorum sürekli
26.01.2024
Yorumcu Saadet S.
Merhaba sitenizden özellikle bu uygulamanızı devamlı olarak kullanıyorum. Anlık saat özelliğinin olması ve planetlerin ne ifade ettiği hangi iş ne zaman yapılırsa daha uygun olur gibi açıklamalara yer verilmesi sevdiğim özelliklerden, teşekkürler.
13.12.2023
Yorumcu Mediha
Astroloji benim yakın zamanda en çok ilgilendiğim alan diyebilirim. Saatlerin bu kadar önemli olduğunu bir arkadaşım vasıtasıyla öğrendim. O günden beri de özellikle mühim işlerimi yıldız saatlerine göre düzenlemeye özen gösteriyorum.
26.07.2023
Yorumcu Gülcan
İzmir de ilçe farkı var mı konuma göre çok farklılık olası mı, bi kaç dakika eklesek yeterli olur mu?
25.04.2023
Yorumcu Mariya
Namaz sonrasi duvalar daha kabuldur tabi enada jupiter wenus saatlarina denk getirerek oyorsunuz ben öyle yapyorum çok şükür tıkır tıkır işliyor Hamd olsun ama kalbin temiz olacakki dua kabul olsun gunahlarinizi affini isteyin duadan onca
20.12.2022
Yorumcu Beril
22-30 Kasım Tarihleri için Kıbrıs’ın gezegen saatlerini öğrenebilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim
09.11.2022
Yorumcu Melishan
İş hayatında ve özel hayatımda günlük planlarımı gezegen saatlerini kontrol etmeden yapmaz oldum. Özellikle başlangıcının satürn ve mars saatine denk gelmesini engelleyemediğim işlerin gidişatının hep olumsuza döndüğünü defalarca gördüm. Saatlere göre yaptığım günlük planlarla işlerim daha iyi gidiyor. Bu siteyi hazırlayanlara teşekkürlerimi sunuyorum.
19.10.2022
Yorumcu hatice
merhaba, bir sonraki günün ya da bir hafta sonraki bir günün gezegen saatlerini sayfanızda görebiliyor muyuz?
20.09.2022
Yorumcu hulyaoktayercan
Esnaflar hakkında hangi saatte hangi esma okunur daha ne merak ettiğiniz varsa bana yazın cevaplayayım.
18.07.2022
Yorumcu Asiye Öztürk
Venüs ve Merkür saatlerini doğru olarak nasıl bulabiliriz o saatlerde okumam gereken dua var ama bilemiyorum İnternetten bulduğumuz illere göre gezegen saatleri doğru mu duama başlayamıyorum
12.06.2022
Yorumcu Aişe Sema
Her cuma misal saat 5 ayni etkimi oluyor? Vefk yazmak nicin etkili saati nasil bilebilirim
10.06.2022
Yorumcu Saime
Yıllardır inanarak sizi takip ediyorum. Coooook teşekkürler
27.05.2022
Yorumcu Emel
Merhabalar. Gezegen saatlerinin Said ve nahıs olduğu zamanlar var. Acaba bu iyi ve kötü olan saatler gün gün değişiyor mu yoksa hep aynı gezegen zamanları hep Said veya şer mi. Şimdiden çok teşekkür ederim. Allah razı olsun
15.05.2022
Yorumcu Anonim
Allah razı olsun emeği geçen herkesten her gün kullanıyorum bu uygulamayı
16.02.2022
Yorumcu Nabi
Üçler nedir diye soran kardeşim üçler jüpiter güneş venüs saatleri dir o saatlerde yapılan dualar daha çabuk kabul olur birde jüpiter güneş venüs günlerine denk getirirseniz dahada kolay isteklerinize kavuşursunuz selamlar
07.02.2022
Yorumcu Aff
Üç aylardan bahsediyor galiba
04.02.2022
Yorumcu Edelweis
Nabi kardesim üclerde yapilan dua kabul olur demissin üçler nedir acaba?
30.01.2022
Yorumcu HATİP ÖZKAN
Ben 13.09 1997 doğdum burcum Başak.bakabilirmisiniz.acaba teşekkür ederim
17.01.2022
Yorumcu Yurdagūl menekçi
0ğlum 10 haziran 1998 sabah saat7.20 dogdu doğumlu hangi saate deng geldi acaba? Kizim 20 ekim 2006 saat 2.07 de dogdu saati hangi saate deng geldi cok merak ediyorum
20.11.2021
Yorumcu Nabi
Her dua nasibine — her nasip vaktine esirdir üçlerde yapılan dualar daha çabuk kabul olur ilgilenenlere duyurulur Selamlar
18.10.2021
Yorumcu Nabi
Çok yararlı bir hizmeti gerçekleştirmişsiniz ALLAH razı olsun çalışmalarınızda başarılar dilerim
26.09.2021
Yorumcu hamdi
Cumartesiyi pazara bağlayan gece, 3. saat ne olur acaba yurt dışı Almanya(Berlin)
08.09.2021
Yorumcu M vaa
Salam kim bilirse deye biler turkiyede yupiter saati olanda azerbaycandada yupiter saati olur?yoxsa olkeye gore deywir?indi yupiter saatidi yazilibsa bizim olke ucunde kecerlidi o?
16.06.2021
Yorumcu Nigar
Yakub bey cok tewekkurler
14.06.2021
Yorumcu Saniye
Lütfen cok rica ediyorum. Aksam Jüpiter Saati nasil hesaplanir. Cok önemli. Almanya icin
10.06.2021
Yorumcu Yakup
Nigar kardeşim ne zaman duam kabul olur demişsin de onu kimse bilemez,sadece Allah bilir. Sen duanı oku gerisini Yaradana bırak, hakkında hayırlısı olsun inşallah..
09.06.2021
Yorumcu Gönül Yener
Emek verip hazırladığınız için Allah bin defa razı olsun sabah ilk işim sahifenizi ziyaret etmek o kadar işe yarıyor anlatamam çok teşekkürler
09.06.2021
Yorumcu Nigar
salam men yupiter saatinde ya vedud ya esma cekirem her gun 3000defe filan dileyim ne zamana qebul olar?edenler varsa desn zehmet olmasa
06.06.2021
Yorumcu hazreti
açık günleri nasıl öğrenebiliriz ve esmaül hüsnanın ebced değerine göre çekersek ne kadar sürede etkili olur
04.06.2021
Yorumcu Yıldız
Bu sayfa çok güzel ve kullanışlı bir şekilde hazırlanmış
18.04.2021
Yorumcu Esma
Açık günleri nerden öğrenebiliriz?
20.02.2021
Yorumcu Aysel avşar
Bu sayfaya emek verip hazırlayanlardan RABBIM RAZI olsun çok güzel bilgiler paylaşılmış... Çok beğendim...✴✴✴✴✴
02.02.2021
Yorumcu Aff
Ne zaman işlerim rast gitcek acaba
30.08.2020
Yorumcu Zeynep
Merhaba arkadaşlar sınava gireceğim zihin açıcı bir zikir var mi acaba
05.07.2020
Yorumcu Aff
Bu aralar hiçbir işimi halledemiyorum, güneş saati başlıyım diyorum ay saati çabucak bitiririm diyorum yok yok
05.07.2020
Yorumcu Me
Burayı takip edenler dileklerinin gerçekleşme süresini yazabilirler mi
26.06.2020
Yorumcu Hakan
Bu kadar basit ve güzel şekilde saatler sunulmuş, hala anlamıyorum diyenler var ya, hayret ediyorum:) ve diğer programlara göre en doğrusu bu
24.06.2020
Yorumcu asude
yukarıda ki bilgilerden hiç bişi anlamadım (ocak ayı yazılmış ama açık günler hangi gün saat belli değil planetary hors gezegen saatlerini hesaplama ararken burası çıktı ama pek bilgi yok gibi
21.06.2020
Yorumcu Odesa
Merhaba,Trabzon için 18.07.2020 15.30-16.00 arası hangi gezegenin saatine denk geliyor acaba ?
16.06.2020
Yorumcu admin
Günel hanım, dakikaları hesaba katmıyorsunuz sanırım. 77 dakikayı 1 saat 17 dakika olarak hesaba katmanız gerekiyor.
16.06.2020
Yorumcu Günel
Salam. Ben de bu şekilde hesablıyorumamma 12ci saat geliyor ve saat 17.00 a kadar bitiyor. Amma salonda akşam ezanına bitmeli. 77 dakika gündüz. Bir türlü alınmıyor. Bakıdan yazıram. 05.03-20:18.saat cədvəli. Yalvarıyorum yardımçı olun
15.06.2020
Yorumcu Sinem
Açık kapalı günler ne demek ? Dilek daha mı hızlı kabul oluyor ?
27.05.2020
Yorumcu Müge
İnsan hangisine inansın şaşırıyor herkes çok başka söylüyor herkesi başka sayılarda söylüyor Bi sayfa var eskide beri varmış 100 ya da 1000 okuyun ya cami ya Vedûd diye onu takip ediyorum
27.05.2020
Yorumcu Zeynep
Müge hanım ben 40 gün diye okumuştum ama bence siz devam edin kendinizi sinirlamayin. Bu konuda kuarz taşına okuyanlar var. YouTube bu konuda videolar var.
27.05.2020
Yorumcu admin
Lale hanım, evet aynen öyle.
25.05.2020
Yorumcu Lale
(1:2) saat 1:01 anlamına mı geliyor anlayamadım
25.05.2020
Yorumcu Fatma
Ben okuyorum ama daha bisey olmadi
15.05.2020
Yorumcu Müge
Merhaba ya cami ya vedud ne kadar sürede faydasını gördüniz
14.05.2020
Yorumcu Hakan
Açık kapalı günleri de yazarmısınız.
14.05.2020
Yorumcu Digdem
Allah razi olsun sizden..surekli yararlaniyorum
14.05.2020
Yorumcu FATMa
Allah razi olsun sizden cok guzel bir uygulama dua ediuoruz bu saatlerde sevabi sizede geciyor elbet
10.05.2020
Yorumcu hld
Aynı sorun için dediğiniz gibi yapmıştım :) bildiğim kadarıyla hiçbir sakıncası yok. Hatta ay saatinde de okıyabilirsiniz 100 defa. Ben faydasını gördüm.
10.05.2020
Yorumcu Fatma
Cok tesekkur ederim, son bi sorum, ya cami y vedud her gunes merkur venus jupiterde 1000 er defa okuyorum uygun mu ? Fazla mi gelir o kisiye
08.05.2020
Yorumcu Hld
Fatma hanım Jüpiter saatinde okumalısınız diye biliyorum
08.05.2020
Yorumcu Fatma
Y cami ya vedud sevgi icin bana dönmesi icin hangi saatlerde okuyayim ? Kizginligi gecmesi sevgi duymasi icin
07.05.2020
Yorumcu Ilahe
Cox cox cox teşekkür ederim.emeyi gecenlere
06.05.2020
Yorumcu Sinem
Harika bir sayfa. Emeği geçenlere teşekkürler????????????????
03.05.2020
Yorumcu Melike
Cok çok tesekkür ederim cevapladıgınız için .gonlunuzden gecen her sey gercek olsun inş
23.04.2020
Yorumcu admin
Melike hanım, gezegen saatleri gündüz ve gece olmak üzere iki kez gösteriliyor. İki saatte aynı özelliklere sahip.
23.04.2020
Yorumcu Melike
Merhaba istanbul icin venüs saati 2 kisimda ve ayri ayri saatleri gostermiş .hangisini dikkate alicaz acaba
23.04.2020
Yorumcu admin
Arzu hanım, evet Mars Arapça da Merih olarak geçiyor.
23.04.2020
Yorumcu Arzu
Merih mars mı oluyor
22.04.2020
Yorumcu Aff
Mars saatinde hep eşimle kavga ediyoruz
30.03.2020
Yorumcu Aff
Mars saati kavga saati
28.02.2020
Yorumcu Erhan
Doğum günüm 21 Kasım. Para ile ilgili bütün işlerim ters gidiyor. Acep nedendir?
27.02.2020
Yorumcu Selma
Kübra ay saatine denk getir
18.02.2020
Yorumcu admin
nisa hanım, güneş batış saatiyle birlikte gece saatleri gösteriliyor.
17.02.2020
Yorumcu nisa
bazi yerlerde gece ve gunduz diye gunleri iki kisima ayırmıslar. sizin sayfanizda sadece aksam ezanjna kadar olan kisim var. gece icin ne yapmaliyiz? Aciklarsaniz sevinirim
17.02.2020
Yorumcu Adem
Ne zaman birilerine kızıp sinirlersem hep Mars saatine denk geliyor. Çok enteresan.
12.02.2020
Yorumcu Aff
Buraya bakarak yapcaklarımı düzenliyorum.
03.02.2020
Yorumcu Kübra
Iş başvuru için hangi gün ve saat uygun?
01.02.2020
Yorumcu admin
Fatih bey, başka bir formatı yok maalesef.
24.11.2019
Yorumcu Fatih
bunun java formatı varmı ?
24.11.2019
Yorumcu Ceyda
Gezegenlerin enerjileriyle insanlarda 12 ayrı burç oluşuyor. Aynı şekilde belirli saatlerde bu gezegenlerin etkileri artarak o saati hakimiyeti altına alıyor. Yani burçlarla gezegen saatleri arasında yakın bir bağ bulunuyor.
22.11.2019
Yorumcu inci
bu saatlerin başı ortası sonu varmış onlara göre de bir işin olabileceği değişiyormuş diye duymuştum
20.11.2019
Yorumcu ceyda
benim günüm çarşamba saatim merkür burcumun zamanı
19.11.2019
Yorumcu sezin
Güneşin doğuşundan batışını çıkartıp 12 ye bölerek bir saatlik zamanı buluyoruz derken bu sayfaya geldim.
18.11.2019
Yorumcu admin
gezegen saatleri günlük olarak değişiyor burası bu günkü saatler
13.10.2019
Yorumcu aynur
17.13 den sonrası niye yok
13.10.2019
Yorumcu Şule
Sevdiğim kişi ile olmak istiyorum ama bir kişi onu çok üzdüğü için sevgililik olaylarına kapalı. Bildiğiniz esma ve hangi saatte okunacağı ile ilgili bir fikriniz varsa paylaşır mısınız lütfen, çok seviyorum onu
08.10.2019
Yorumcu Zeynep
Merhaba venüs bende araştırdım söyle yorumladim. Erkek için okunacaksa jupiter bayan için okunacaksa venus. Okunacak kisi ile ilgili oldugunu düşünüyorum
30.08.2019
Yorumcu Hicran
Selam
28.08.2019
Yorumcu Ay
Merhaba sevgiliden ilgi görmek icin hangi esmayi okumam gerekir
26.08.2019
Yorumcu admin
Utarit in diğer adı Merkür dür yani zikrinizi Merkür saatine denk getirebilirsiniz.
21.08.2019
Yorumcu Venüs
Utarit saati ne demek? ne zamana denk geliyor? Bilgi paylaşırsaniz çok memenun olurum. Ya rauf zikri için utarit saati öneriliyor.
21.08.2019
Yorumcu Venüs
Merhaba. Gezegen saatleri ile arastirma yaparken bircok sitede ya vedud ya cami esmalari icin erkekler jüpite kadinlar venüs saatinde uygulamali diyorlar. Fakat siz burada bayanlara jüpiter saatini önermişsiniz. Kafam çok karıştı!?
21.08.2019
Yorumcu Savet
Merhaba bu sayfayı yeni gordum
07.08.2019
Yorumcu Serpil
Ya müteali esması 541 kez. İişlerinizin açılması için kalpten niyet ederek. Allah’ın izniyle açılır inşallah
05.08.2019
Yorumcu Zeynep
Sibel hanım er rezzak cekin bol bol googleye girip daha ayrintili sekilde de ogrene bilirsiniz. Rabbim ne verirse hayirlisini versin inşallah
04.08.2019
Yorumcu Sibel
Slm ..bir isletmen var..işlerim çok düşük..gunden güne kötü gidiyor.Satislarımın artması için bana yardımcı olun. Allah rızası için.
02.08.2019
Yorumcu Gulirano
Meraba Hayal sevdiginin seni birakmamasi icin jupiter saatinde hergun 1000 defa ya Cami ya vedud esmasini cekeceksin.
31.07.2019
Yorumcu Hayal
Sevdiğimiz insanın bizi bırakmaması için çekilen zikir var mı varsa hangi saat Ltfn yardim edin
29.07.2019
Yorumcu Gulirano
Sabah uyaninca ilk isim buraya girmek oluyor
13.07.2019
Yorumcu Zeynep
Sayfaya girmeden gün başlamıyor zikirlerimi çok rahatlıkla çekiyorum emeği geçen herkese teşekkür ederim ❤
10.07.2019
Yorumcu Mercan Kaymak
Sayfayı beğenerek takip ediyorum çok teşekkür ederim çok faydasını görüyorum ilk işim sayfayı kontrol etmek oluyor bağımlılık yaptı Herkese de tavsiye ediyorum
06.07.2019
Yorumcu admin
Zeynep hanım, jüpiter saati son derece olumlu güzel bir saattir, genel olarak hayırlı işler için kullanılabilir.
26.06.2019
Yorumcu Zeynep
Erkekler için dua jüpiter saati diyorlar ne kadar doğru
25.06.2019
Yorumcu Nazan
Bu siteyi kuranlar emek veren herkesten Allah bin kere razı olsun yatıp kalkıp dua ediyorum.
15.06.2019
Yorumcu Hicran
Mars gezegeninde ameliyat diğer cerrahi işler olumlu sonuçlanır
12.06.2019
Yorumcu admin
yok maalesef
10.06.2019
Yorumcu Bulut B
Gezegen saaterinizin akıllı telefonlar için İOS uygulaması varmı
10.06.2019
Yorumcu sezen
neslihan bildiğim kadarıyla bu gün hayırlı işler için pek iyi bir gün değil
28.05.2019
Yorumcu neslihan
günün mars gezegeni ile başlaması iyi midir kötü müdür ?
28.05.2019
Yorumcu Aybuke
Çok sade bir anlatım bilakis ikili ilişkilerimde iletişim saatine dikkat edeceğim teşekkürler.
20.05.2019
Yorumcu nurnurqwp
Uzun zamandir bu siteyi takip ediyorum.inanin ki ne zaman bir tartisma olumsuz bir olay olsa hemen gezegen saatlerine bakiyorum.ya saturunde yada marssa denk geliyor.bu uygulamanin dogru bir tespit oldugunu dusunuyorum .tesekkurler.
12.05.2019
Yorumcu Burçin
Ben yıldız saatlerini birkaç kere kendim buldum sonra bu sayfayı keşfettim burası otomatik hesaplama yapıyor hayır şer saatleri ve açık günleri buradan kolayca bulabiliyorum. Her saatin anlamı da gayet sade bir biçimde anlatılmış daha önce bir kaç uygulama indirmiştim ama buradan takip etmeyi seviyorum teşekkürler.
11.05.2019
Yorumcu Hicran
Ben sitenizi devamlı takip ediyorum satürn ‘ de alışveriş yapmıyorum merkür retrosunda elektrikli alet almıyorum mars’da kimseyle tartışmamaya çalışıyorum
30.04.2019
Yorumcu Nur
Ben Mars ve satrün saatlerinde okuma yapmıyorum. Güneş ay ve Venüs’te sadece
01.04.2019
Yorumcu yasemin
Bu gezegenlerin hayır ve şer saatleri günlük değişiyor mu? Yani bugün Mars günüyse bu diğer saatleri de etkiler mi? Yoksa sadece saatlere bakmamız yeterli olur mu?
25.03.2019
Yorumcu aslı
Benim günüm güneş önemli işlerimi o güne getirmemin daha iyi olacağını düşünüyorum. Sitenizden o saatleri takip ediyorum teşekkürler.
24.03.2019
 • Koç 21 Mart - 20 Nisan
 • Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs
 • İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran
 • Yengeç 22 Haz - 22 Tem
 • Aslan 23 Temmuz - 23 Ağustos
 • Başak 24 Ağustos - 22 Eylül
 • Terazi 23 Eylül - 23 Ekim
 • Akrep 24 Ekim - 22 Kasım
 • Yay 23 Kasım - 21 Aralık
 • Oğlak 22 Aralık - 20 Ocak
 • Kova 21 Ocak - 18 Şubat
 • Balık 19 Şubat - 20 Mart