30 Mayıs 2024 Perşembe

Samsun Gezegen Saatleri

Günlerden: Perşembe
Şimdi Saat: 07:31
Samsun Güneş Doğuş Saati: 05:05
Samsun Güneş Batış Saati: 20:02
Gündüz saati: 74.75 dakika
Gece saati: 45.25 dakika

Şimdi, Samsun için MARS Saati
Mars saati hangi işler için uygundur?

Jüpiter Saati: Bu gün Samsun ilinde saat 5:5 ile 6:19 arasında, Jüpiter Gezegeni hakim olacak. Bu saat son derece hayırlı ve pek çok konuda faydalı bir saattir. Bu saat insanlara sevinç, mutluluk ve huzur verici bir saattir. Çok sıkıntılı süreçlerde dahi insanı rahatlatıcı bir etkisi vardır. Eğer tasarladığınız işlerin işleyişi ile alakalı endişeleriniz varsa, o işe muhakkak bu saatte başlamanızı öneriyorum. Sanki gizli bir elin size yardım ettiğini hissedersiniz. Ters giden her şeyi düzene sokma girişimlerinizi de yine bu saate denk getirebilirsiniz. Bir toplantı yapacaksanız bu saate denk getirin. Ticari bir girişimde bulunacaksanız yine bu saate denk getirerek büyük faydasını görebilirsiniz. Zira bu saat ticari konularda en faydalı saattir.

Mars Saati: Bu gün Samsun ilinde saat 6:19 ile 7:34 arasında, Mars Gezegeni hakim olacak. Mars gezegeni şiddet içeren bir özelliktedir. Tartışma, anlaşmazlık ve kavgalar hep bu saatte çıkar. Bu saatte yapılan girişimler çoğunlukla tersi istikametinde gelişir. Büyük hayallerle girilip, zararla çıkılan işler genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Önemli işlerinizin başlangıcını bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Düzgün giden işlerin bozulduğu, durduk yere tersine döndüğü, sebepsiz yere anlaşmazlıkları çıktığı işler, genellikle bu saatlerde başlanmış işlerdir. Bu saat insanların zulmani yönünü tetikler. Aksilikleri ve terslikleri çeker.

Güneş Saati: Bu gün Samsun ilinde saat 7:34 ile 8:49 arasında, Güneş Saati hakim olacak. Bu saatte insanların kendilerine olan güvenleri zirveye çıkar. Ortaklıkların kurulması, yeni başlangıçların yapılması için mükemmel bir saattir. Nikah, düğün işleri için de harika bir saattir. Bu saatte yapılan işler genellikle olumlu neticelenir. Bu saat özellikle büyüklerden bir şeyler istemek için çok ideal bir saattir. Dileklerin kabul edildiği, lütuflara mazhar olunan bir saattir. Her hangi bir konuda bu saatte bir müracaat yapılacak olursa, büyük ihtimalle olumlu sonuçlanır. Bu saat, sık sık trafik kazalarının yaşandığı bir saattir. Bu saatte özgüven tetiklendiği için trafikte emniyet kurallarına yeterince dikkat edilmez.

Venüs Saati: Bu gün Samsun ilinde saat 8:49 ile 10:4 arasında, Venüs Gezegeni hakim olacak. Bu saat aşk, eğlence ve sanat saatidir. İnsanların kalplerini yumuşatan, rahatlık ve mutluluk veren bir özelliği vardır. Herkesin romantik yönünü açığa çıkarır. Bu saatte özellikle eşler arasında muhabbet artar. Ayrılık yaşayanların, tekrar birleşmek için bu saat sınırları içerisinde girişimde bulunmalarını öneriyorum. İlanı aşk için de mükemmel bir saattir. Her türlü sanatsal yönü olan işe bu saatte başlamak faydalıdır. Toplantıların, düğünlerin, eğlencelerin bu saate denk getirilmesi çok iyi olur. Herkesin bir birini daha iyi anladığı, her olayın güzel yönlerinin ortaya çıktığı mükemmel bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmekle büyük fayda görebilirsiniz.

Merkür Saati: Bu gün Samsun ilinde saat 10:4 ile 11:18 arasında, Merkür Gezegeni hakim olacak. Zeka gerektiren her işi bu saatte yapabilirsiniz. İçinden çıkamadığınız, akıl erdiremediğiniz işleri bu saatte mütalaa ederseniz çok faydasını görürsünüz. Bu saat, algılamanın doruğa çıktığı bir saattir. Olayların hiç aklınıza gelmeyen taraflarını görebilirsiniz bu saatte. Özellikle öğrencilerin en önemli saatidir bu saat. En zor problemler bu saatte çözülür. Özellikle iletişim konusunda problem yaşıyorsanız bu saati deneyin. Bu saatte bir türlü yapamadığınız konuşmayı yapabilirsiniz. Bu saat etkileyici bir hitabet ve yazma gücü verir. El becerisi gerektiren işlerde de başarı veren bir saattir.

Ay Saati: Bu gün Samsun ilinde 11:18 ile 12:33 arasında, Ay Saati hakim olacak. Bu saat son derece yüksek enerji veren bir saattir. Bu saat her işe sürat kazandırır. Bitmesi zor olan işlere bu saat aralığında başlamanızı öneririm. Nasıl bittiğini bile anlayamazsınız. Yolculuklara da bu saatte başlamak çok iyidir. Hem rahat, hem de çabuk geçer. Bu saatte gönderilen postalarda hızlı bir şekilde yerine ulaşır. Çiçek veya ağaç dikmek için de son derece uygun bir saattir. Ticaret için de uygun bir saattir.

Satürn Saati: Bu gün Samsun ilinde saat 12:33 ile 13:48 arasında, Satürn Gezegeni hakim olacak. Bu saat ağır ve zor bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Bu saatin ağırlığını kolaylıkla hissedebilirsiniz. Bu saatte ortada hiç bir sebep yokken insanların içi sıkılır. Bir karamsarlık çöker. Bir işin başlangıcının bu saate denk gelmesi, o işin işleyişinde pek çok zorluk ve engelin gündeme gelmesine sebep olur. Aslında kolay olduğu halde, bir türlü bitirilemeyen işler, genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Bu saat yolculuğa çıkmak içinde son derece ters bir saattir. Bu saatte çıkılan yolculuklar çok sıkıntılı geçer ve bir türlü bitmek bilmez. Bu saat ticaret yapmak içinde son derece kötü bir saattir. Bu saatte yapılan alış verişlerden kar etmek imkansız gibidir. Satın alıp ta, sonradan keşke almasaydım denilen şeyler genellikle bu saatte alınmış şeylerdir.

Jüpiter Saati: Bu gün Samsun ilinde saat 13:48 ile 15:3 arasında, ikinci kez Jüpiter Gezegeni hakim olacak. Bu saat son derece hayırlı ve pek çok konuda faydalı bir saattir. Bu saat insanlara sevinç, mutluluk ve huzur verici bir saattir. Çok sıkıntılı süreçlerde dahi insanı rahatlatıcı bir etkisi vardır. Eğer tasarladığınız işlerin işleyişi ile alakalı endişeleriniz varsa, o işe muhakkak bu saatte başlamanızı öneriyorum. Sanki gizli bir elin size yardım ettiğini hissedersiniz. Ters giden her şeyi düzene sokma girişimlerinizi de yine bu saate denk getirebilirsiniz. Bir toplantı yapacaksanız bu saate denk getirin. Ticari bir girişimde bulunacaksanız yine bu saate denk getirerek büyük faydasını görebilirsiniz. Zira bu saat ticari konularda en faydalı saattir.

Mars Saati: Bu gün Samsun ilinde saat 15:3 ile 16:17 arasında, Mars Gezegeni hakim olacak. Mars gezegeni şiddet içeren bir özelliktedir. Tartışma, anlaşmazlık ve kavgalar hep bu saatte çıkar. Bu saatte yapılan girişimler çoğunlukla tersi istikametinde gelişir. Büyük hayallerle girilip, zararla çıkılan işler genellikle bu saatte başlanmış işlerdir. Önemli işlerinizin başlangıcını bu saate denk getirmemenizi öneriyorum. Düzgün giden işlerin bozulduğu, durduk yere tersine döndüğü, sebepsiz yere anlaşmazlıkları çıktığı işler, genellikle bu saatlerde başlanmış işlerdir. Bu saat insanların zulmani yönünü tetikler. Aksilikleri ve terslikleri çeker.

Güneş Saati: Bu gün Samsun ilinde saat 16:17 ile 17:32 arasında, Güneş Saati hakim olacak. Bu saatte insanların kendilerine olan güvenleri zirveye çıkar. Ortaklıkların kurulması, yeni başlangıçların yapılması için mükemmel bir saattir. Nikah, düğün işleri için de harika bir saattir. Bu saatte yapılan işler genellikle olumlu neticelenir. Bu saat özellikle büyüklerden bir şeyler istemek için çok ideal bir saattir. Dileklerin kabul edildiği, lütuflara mazhar olunan bir saattir. Her hangi bir konuda bu saatte bir müracaat yapılacak olursa, büyük ihtimalle olumlu sonuçlanır. Bu saat, sık sık trafik kazalarının yaşandığı bir saattir. Bu saatte özgüven tetiklendiği için trafikte emniyet kurallarına yeterince dikkat edilmez.

Venüs Saati: Bu gün Samsun ilinde saat 17:32 ile 18:47 arasında, Venüs Gezegeni hakim olacak. Bu saat aşk, eğlence ve sanat saatidir. İnsanların kalplerini yumuşatan, rahatlık ve mutluluk veren bir özelliği vardır. Herkesin romantik yönünü açığa çıkarır. Bu saatte özellikle eşler arasında muhabbet artar. Ayrılık yaşayanların, tekrar birleşmek için bu saat sınırları içerisinde girişimde bulunmalarını öneriyorum. İlanı aşk için de mükemmel bir saattir. Her türlü sanatsal yönü olan işe bu saatte başlamak faydalıdır. Toplantıların, düğünlerin, eğlencelerin bu saate denk getirilmesi çok iyi olur. Herkesin bir birini daha iyi anladığı, her olayın güzel yönlerinin ortaya çıktığı mükemmel bir saattir. Önemli işlerinizi bu saate denk getirmekle büyük fayda görebilirsiniz.

Merkür Saati: Bu gün Samsun ilinde saat 18:47 ile 20:2 arasında, Merkür Gezegeni hakim olacak. Zeka gerektiren her işi bu saatte yapabilirsiniz. İçinden çıkamadığınız, akıl erdiremediğiniz işleri bu saatte mütalaa ederseniz çok faydasını görürsünüz. Bu saat, algılamanın doruğa çıktığı bir saattir. Olayların hiç aklınıza gelmeyen taraflarını görebilirsiniz bu saatte. Özellikle öğrencilerin en önemli saatidir bu saat. En zor problemler bu saatte çözülür. Özellikle iletişim konusunda problem yaşıyorsanız bu saati deneyin. Bu saatte bir türlü yapamadığınız konuşmayı yapabilirsiniz. Bu saat etkileyici bir hitabet ve yazma gücü verir. El becerisi gerektiren işlerde de başarı veren bir saattir.

Ocak ayı, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık
(1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20
21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31)
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   
20 Yorum | Tüm Yorumlar
Yorumcu Nuray
Yeni bir kür başlamak istiyorum hangi gezegen saatinde başlamalıyim
30.04.2024
Yorumcu admin
Venüs saatini seçebilirsiniz.
31.07.2019
Yorumcu
Merhaba kendime aşk ve evlilik için hangi saati seçebilirim
31.07.2019
Yorumcu admin
İsimsiz, Mars ve Satürn saatleri dışında bir saatte yapabilirsiniz. Mesela Jüpiter saatini seçebilirsiniz.
10.07.2019
Yorumcu İsimsiz
Merhaba .lise geçiş sınav sunucumuz açıklandı. tercih yapıcaz .istediğimiz okulda okuyabilmek İcın tercihimizi hangi gün ve saatte yapsak daha iyi olur? Size zahmet acilen yazar kışınız?tercihler Bu hafta sona erecek
10.07.2019
Yorumcu admin
İsimsiz, gayet iyi bir zaman seçmişsiniz endişelenmeyin, inşaallah iyi bir sonuç alırsınız. Bu site sadece gezegen saatleri hakkında bilgi verme amaçlı kurulmuş ücretsiz bir sitedir. Bunun dışında herhangi bir danışmanlık hizmetimiz veya ofisimiz bulunmamaktadır, hoşcakalın.
11.04.2019
Yorumcu İsimsiz
Yeni baslayacak olan ya da başlatılacak olan tüm işlerde veya sınav gibi başvurulu olan islerde öncelik olarak gün mü saat mi mutlaka iyi zaman olmalı?.bunu anlayamadım.neye göre güne de karar vereyim?
11.04.2019
Yorumcu İsimsiz
Yazınızı şimdi gördüm. Çok teşekkürler.ilk yazdiklarinizi düşünerek bugün jüpiter gününde ilimize göre merkür saatinde başvurumuzu yaptık. Umarim hayırlısı allahtan .daha önce görseydim .gormedim ne yazıkki. siz galiba jüpiter günü jüpiter saatiyle çok şanslı olsun diye mi dediniz.?benim yaptığım da iyi saat ve gün oldu sanırım.jüpiter günü merkür saati yaptık. Iyi olmuş mü başvuru zamanimiz ne dersiniz? Çok tedirginim.insallah yanlış yapmamişimdir.Jüpiter Gününden şansını ,merkür saatten de zihin algılamasını en yüksek dorukta olur diye düşündüm.umarım iyi olur sonuç.yazıcam burdan sonucu..size nasıl ulaşabilirim.? Konuşup yardım almak için .uygun mudur?ofis tel vvar mı?
11.04.2019
Yorumcu admin
İsimsiz, Zihinsel faaliyetler için en iyi saat ve gün Merkür dür. Yani sınav için Merkür saatini ve gününü seçebiliyorsanız bu en iyi seçim olacaktır. Ancak anladığım kadarıyla siz henüz sınava girmiyorsunuz sadece başvuru yapacaksınız. Bunun için hayırlı bir gün ve aynı gün içinde hayırlı bir saat ki, günle saat farklı olabilir ikisi de hayırlı olduktan sonra, böyle olması daha iyi olacaktır.

Kısaca; başvuru için bugün denk getirebilirseniz, Jüpiter saatini seçmeniz yerinde olacaktır. Bu saate denk getiremezseniz diğer hayırlı bir saatide seçebilirsiniz.

11.04.2019
Yorumcu İsimsiz
Anladiğim kadariyla Sınav icin gün ve saat aynı olmak zorunda değil dimi.ama sinav islerinde oncelik merkür saati ve günü mü olacakti.biz o gun yapmadigimiz icin Mi bugün persembe gün şansli bir gün.saat olarak merkür sinavda daha iyi ama digerlerini de secsek Olabilir diyorsunuz Yani hayirli isler için öncelikle iyi bir gün seçip saate karar vermek dogru olan dimi.önemli olan baslangic günü saat ikinci planda gelicek.? O halde sınav başvurumuzu bugün jüpiter günunde merkür saatinde yaparsam Allahın izniyle.boylece gün olarak şanstan ve saat olarak da zihin algılama zeka mermerden faydalanıcaz dimi? Günü anladim bugün de saat en iyisi hangisiyse onda yapayim .siz ne derseniz sınav için en iyi saat hangisi.? Yeni takip ediyorum sizi birkac gündur.zor çözdüm ama.cok teşekkürler:)
11.04.2019
Yorumcu admin
İsimsiz, Hangi saatin sizin için en hayırlısı olacağını bilmek elbette ki tam olarak mümkün değil. Ancak size tavsiyem başvurunuzu Mars ve Satürn saatlerine getirmemeniz. Bunun dışında: Öncelikle Merkür veya Jüpiter saatlerini seçmeniz daha isabetli olacağı düşüncesindeyim. Bu saatler denk gelmezse Güneş yada Ay saatinde de olabilir.

Gün olarak ta bugün son derece uygun bir zaman.

11.04.2019
Yorumcu İsimsiz
Acaba sinav basvuruda perşembe jüpiterin merkur saati mi dahauygun.yoksa jüpiterin jüpiter saati mi uygun.? Yoksa gün.merkur ve.merkür saati mi daha uygundur? Ya da carsamba merkür gününün jüpiter saati mi uygun
11.04.2019
Yorumcu İsimsiz
Üniversite Ayt sınavde basârisizlik oldu kaydirma yapti çocuk .da.bunu insallah güzel zamana getirelim çabasındayım.hayirlisiyla iyi bir yer kazansin insallah.bu yüzden acilen hemen yardımınıza ihtiyacım var
11.04.2019
Yorumcu İsimsiz
Retrolar sınav başvuru zamanı sinava girdikeri vakit aksilik teşkil eder mi?bugün jüpiter retrosu basladi ya .tedirginim.sınav başvuru için hangi gün hangi saat en iyi veya daha iyi olur.lutfen hemen yazın da bugün başvuralım. Son 1 gün kaldı gerçi ama Sagolun
11.04.2019
Yorumcu Isimsiz
Cevabınız için çok teşekkürler.. yani gün ve günün saati aynı mi olmalı.ornek jüpiter günü jüpiter saati gibi ..yada jüpiter günü merkür saati gibi our mu ?ya da sınav başvurusunda hangi gün ve hangi saat olsu size göre?. Jüpiter saati örneğin 7yi 6 gece bitiyorsa hemen 7yi 7 gece diger gezegen saati mi başlar?kac dakkikalik oynamadan kastim buydu.bugün basvurucaz hayırlısıyla.önerinize acilen ihtiyacım var.yine hemen cevap verirseniz sevinirim.tesekkurler
11.04.2019
Yorumcu admin
İsimsiz, gezegen saatlerinde önem sırası; öncelikle gün, sonra da o günün saatidir. Çarşamba da perşembe de hayırlı işler için kullanılabilecek günlerdir. Gezegen saatleri arasında günlük değişimler olmakla birlikte, değişim ortalama 1 saat gibi bir zaman aralığıdır. Değişimleri bu sayfadan tam olarak takip edebilirsiniz. İlginiz için ben teşekkür ederim.

Not: Başvurunuzu bugün, Mars ve Satürn saatleri haricinde herhangi bir saatte getirmeniz daha uygun olacaktır.

11.04.2019
Yorumcu Isimsiz
Gezegen Saatler arası enfazla kaç dakika oynayabilir?
11.04.2019
Yorumcu İsimsiz
Ünivesite sınavı Tyt - ayt ve lise geçiş sınavı ve tüm sınav basvuruları için çarşamba mı perşembe mi daha iyi olur.?önemli sınav gibi durumlarda güne göre mi saate göre mi hareket etmek lazım.?çarsamba yapamadık.aksilik oldu.1 gün kaldı. Başvuru süresi bitiyor.acilen hemen cevap verirseniz .sevinirim.sevgiler.tesekkürler.iyi ki varsınız.
11.04.2019
Yorumcu admin
İsimsiz, Satürn ve Mars saatleri haricinde bir saat seçebilirsiniz.
10.04.2019
Yorumcu İsimsiz.
Üniversite tyt ve ayt sınavına ve lise için lgs sınavı Sınava girmek için başvuruyu hangi gün ve hangi saatte yapalım
10.04.2019
 • Koç 21 Mart - 20 Nisan
 • Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs
 • İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran
 • Yengeç 22 Haz - 22 Tem
 • Aslan 23 Temmuz - 23 Ağustos
 • Başak 24 Ağustos - 22 Eylül
 • Terazi 23 Eylül - 23 Ekim
 • Akrep 24 Ekim - 22 Kasım
 • Yay 23 Kasım - 21 Aralık
 • Oğlak 22 Aralık - 20 Ocak
 • Kova 21 Ocak - 18 Şubat
 • Balık 19 Şubat - 20 Mart